Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
nerede meyvesiz kök söktüren roger nerede yonkou karşısında sadece meyvesi çalışan kendi hiçbir şey yapamayan lütfü. çok kalite farkı varmış çok. bizimle değilsin lütfü. son umudum zehahaha reis. neredesin be gerçek korsanım gözlerimiz yollarda kaldı. şu çocuk parkı oyuncularına bir ders ver
Yıllarca denizde kalıp, korsanlığın en sakin döneminde haki geliştirme fırsatı bulmuş Roger nerede, 2-3 yılda yonko döven Luffy nerede :D

nerede meyvesiz kök söktüren roger nerede yonkou karşısında sadece meyvesi çalışan kendi hiçbir şey yapamayan lütfü. çok kalite farkı varmış çok. bizimle değilsin lütfü. son umudum zehahaha reis. neredesin be gerçek korsanım gözlerimiz yollarda kaldı. şu çocuk parkı oyuncularına bir ders ver
Haklısın kara sakal meyve kullanmıyor zaten bu zamana kadar full haki ile takıldı.

Luffy, meyve uyanışı yapana kadar Haki'siyle mücadele etti.

Meyveyi uyandırdı ''Nika'' oldu dedik tamam ondan önce yaptıklarını dama atmamak lazım luffy'nin. hala ben luffy'im diye dolaşıyor kendini kanıtlaması için daha ne yapması lazım anlamadım ben.

Meyveyi uyandırdı ''Nika'' oldu dedik tamam ondan önce yaptıklarını dama atmamak lazım luffy'nin. hala ben luffy'im diye dolaşıyor kendini kanıtlaması için daha ne yapması lazım anlamadım ben.
Luffy nin uyanış bitince kendimde değildim meyve beni ele geçirdi senaryosu olmaması lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık