Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daha iyi bir gelecek ve KorsanFan'ın selameti için oylar kötüye.
Ne olacak peki reis
Bu adam neden böylesine zengin geniş bir hikaye ve karaktere sahip bir evreni bu hale getirir işleyebilecegin ilerletebilecegin o kadar güzel yol varken neden bu yolu tercih ediyorsun seri bitecek neden haala gizeme ekstra yeni bi bk cıkarmaya gidiyorsun sıradan git abiya sıradan herkesin bekledigi senaryoya git ve bitir bu seriyi

Ne olacak peki reis
Bu adam neden böylesine zengin geniş bir hikaye ve karaktere sahip bir evreni bu hale getirir işleyebilecegin ilerletebilecegin o kadar güzel yol varken neden bu yolu tercih ediyorsun seri bitecek neden haala gizeme ekstra yeni bi bk cıkarmaya gidiyorsun sıradan git abiya sıradan herkesin bekledigi senaryoya git ve bitir bu seriyi
çizimlerinden bahsetmiyorım bile simdiye kadar gördüğüm en kötü manga cizimleri icerisinde gerekirse şu mangayı ayda 1 cıkar ama düzgün çizbe abi bu kadar özensiz sıradan cizimler ile berserki kıyaslayınca yanından bile gecemez

Oda neler çizdiğini unuttu sanırım, seriyi baştan okuyor muhtemelen bakalım, one piece oluyor sana leş piece.

çok fazla negatif enerji var. Oda'nın batırması, konu saçma, çizimler kötü... Abi tamam istediğin gibi gitmiyorsa takip etmeyi bırak. Neden öfke bulutları saçıyorsun ortama? Kimse kimseye zorla one piece okutmuyor.

çok fazla negatif enerji var. Oda'nın batırması, konu saçma, çizimler kötü... Abi tamam istediğin gibi gitmiyorsa takip etmeyi bırak. Neden öfke bulutları saçıyorsun ortama? Kimse kimseye zorla one piece okutmuyor.
Bana zorla okutuyorlar. Zorlayan ise Oda'nın kendisi. Bitirse okumak zorunda kalmayacağım ama uzattıkça uzatıyor. Ne yapayım, olmuş 1047 bölüm, bu saaten sonra yarım mı bırakayım. Önceden bilsem böyle olacağını Doğu Mavi'den sonrasına bakmazdım zaten. Doğu Mavi kısmı müthiş. GL kısmı eh işte, iyi iken Yeni Dünya kısmı rezalet. Her ark daha kötüsünü yapmayı başarıyor adam.

Netice olarak Oda'nın tuzağına düştüm. Artık op'a tepkim bu.

Bırak okuma dediğin insanlar bu seriyi yıllardır hafta hafta severek takip etmiş kişiler. Yüzlerce bölüm okuduktan sonra alışkanlıktan her türlü takip ediyorsun. Ben iki yıldır okumasam da çok uzak kalmamak için hala ara ara spoilerleri takip ediyorum mesela.

Sen rahatsız oluyorsun diye millet fikrini belirtmesin mi? Zıt düşünceleri kaldıramayacaksan baştan bu forumda takılmaman gerekir. Kimse kimseye zorla yorumları okutmuyor.

Son düzenleme:
  • Aşk
Tepkiler: Ace
nerede meyvesiz kök söktüren roger nerede yonkou karşısında sadece meyvesi çalışan kendi hiçbir şey yapamayan lütfü. çok kalite farkı varmış çok. bizimle değilsin lütfü. son umudum zehahaha reis. neredesin be gerçek korsanım gözlerimiz yollarda kaldı. şu çocuk parkı oyuncularına bir ders ver

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık