Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahaha luffyde özgünlük diye bişi kalmadı ya 🥲
Bu aslında çok masum ve çocukça bir acı. Baba diye biri yok etrafında ve baba gördüğü güçlü kabul ettiği adam da sürekli yanında olamayan dedesi. Başkalarına kendini kabul ettirmek için de onun gibi olmaya çalışmış. Neticede bu kavuran bir baba özlemi ve eksikliğinin dışa vurumu, kabul edilme isteğinin güçlü olma mecburiyetinin acizliğidir. Bu sebeple bu durumu görünce diyorum ki yazıklar olsun sana Dragon! Senin gibi babanın suratına tükürsün her bir gören.

Bu aslında çok masum ve çocukça bir acı. Baba diye biri yok etrafında ve baba gördüğü güçlü kabul ettiği adam da sürekli yanında olamayan dedesi. Başkalarına kendini kabul ettirmek için de onun gibi olmaya çalışmış. Neticede bu kavuran bir baba özlemi ve eksikliğinin dışa vurumu, kabul edilme isteğinin güçlü olma mecburiyetinin acizliğidir. Bu sebeple bu durumu görünce diyorum ki yazıklar olsun sana Dragon! Senin gibi babanın suratına tükürsün her bir gören.
Bu ne la? Luffy Ace gibi baba sorunları mı yaşadı ki acındırmaya çalışmışsın? :artiz: Adamın umrunda bile değil babası. Ha var ha yok çok da şey yani. :a:

Babasının Dünya'nın en çok aranan adam olduğunu öğrendiğinde dedesinden, burnunu kurcukluyodu yine dedesi gibi luffy 😅😅 ordan anlamaliydik aslında o eksikliği. Yine dedesine özenmesi 🥺

Bu ne la? Luffy Ace gibi baba sorunları mı yaşadı ki acındırmaya çalışmışsın? :artiz: Adamın umrunda bile değil babası. Ha var ha yok çok da şey yani. :a:
Bilinç düzeyinde değil ama bilinçaltında varmış meğer. Ben de demin anladım. :oops: Kaşsız herifi takmıyor aslan parçası evet, bu durumu güçlü bir şekilde atlatmış ve yok saymış. Ama bu kaşsızın günahını azaltır mı? Hayır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık