Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bana kalırsa bu kadar uzun sürmezdi de zaten onu diyorum. Yazanlarda bu şekilde düşünüyordur. 10 bölümdür mü devam ediyor mesela 5 bölüme indirmiş olurlardı. Law'da hafife alınacak biri değil. Hakili yumruklara yıldırımlara baguaya dinlenmeden çata pat yedi. Off panel yediği dayakta var.
Kaido'nun Bagua'yı karşıladığı halde güzel yıpranmıştı. Direkt olarak yediği bir sahnede hiç şansı olduğunu düşünmüyorum. Big Mom daha uygun bir rakip çünkü yavaş ve aptal. Faydası olmaz demek saçma olur ama öyle yarı yarıya kısalmazdı savaş.

Kaido'nun Bagua'yı karşıladığı halde güzel yıpranmıştı. Direkt olarak yediği bir sahnede hiç şansı olduğunu düşünmüyorum. Big Mom daha uygun bir rakip çünkü yavaş ve aptal. Faydası olmaz demek saçma olur ama öyle yarı yarıya kısalmazdı savaş.
Tek başına değil ki. Bu senaryoda Kaido'nun Law'ın saldırılarını da aldığı halini konuşuyoruz. Bu fırsatlar ikili tarafından oluşturulabilir ki. Hatta arcın daha tertipli olması açısından 3 nova vs. Kaido olsaydı keşke görüşünde yerdi o saldırıları da. Sadece Law saldırı alacak değil saldırı verecekte. Bu düzlemde bence kısalırdı dövüş

Tek başına değil ki. Bu senaryoda Kaido'nun Law'ın saldırılarını da aldığı halini konuşuyoruz. Bu fırsatlar ikili tarafından oluşturulabilir ki. Hatta arcın daha tertipli olması açısından 3 nova vs. Kaido olsaydı keşke görüşünde yerdi o saldırıları da. Sadece Law saldırı alacak değil saldırı verecekte. Bu düzlemde bence kısalırdı dövüş
Kısalırdı ama ne kadar? Dediğim gibi kesinlikle faydası olurdu ama Kaido zorlu bir rakip.
Şu saldırıyı Luffy harici tanklayabilecek 1 tane nova var mı mesela? Kaido denk getirdiği anda geçmiş olsun. Üstelik bu Trigram tekniklerini kullanmamış ve haki seviyesini arttırmamış hali.

10 bölüm sürdüyse en fazla 8'e düşer, işin sonunda çatıda Luffy'ye yardım edenler bayılmış olurdu diye düşünüyorum. Kaido'nun hızına ve hakisine rakip olmaları mümkün değil.

Kısalırdı ama ne kadar? Dediğim gibi kesinlikle faydası olurdu ama Kaido zorlu bir rakip.
Şu saldırıyı Luffy harici tanklayabilecek 1 tane nova var mı mesela? Kaido denk getirdiği anda geçmiş olsun. Üstelik bu Trigram tekniklerini kullanmamış ve haki seviyesini arttırmamış hali.

10 bölüm sürdüyse en fazla 8'e düşer, işin sonunda çatıda Luffy'ye yardım edenler bayılmış olurdu diye düşünüyorum. Kaido'nun hızına ve hakisine rakip olmaları mümkün değil.
Böyle bir senaryo olsaydı emin ol Law'ı ona göre ayarlardı. Yanlarında olacaksa Kid'i de. Ayrıca farkın 2 bölümde olması da iyidir bence, şuan başka bir şey okuyor olurduk ne güzel.

Böyle bir senaryo olsaydı emin ol Law'ı ona göre ayarlardı. Yanlarında olacaksa Kid'i de. Ayrıca 2 bölümde iyidir bence, şuan başka bir şey okuyor olurduk ne güzel.
Ona göre ayarlıyor zaten. :D Zayıf düşmanlara karşı savaşacağı zaman genelde Ejder formuna geçip ateş üflüyor. Diğer türlü dengeyi oturtamayacağını Oda da biliyor.

Ona göre ayarlıyor zaten. :D Zayıf düşmanlara karşı savaşacağı zaman genelde Ejder formuna geçip ateş üflüyor. Diğer türlü dengeyi oturtamayacağını Oda da biliyor.
Şuan ki mangaka kalemine göre böyle. Mom adaya gelmeyip 3 nova vs. Kaido'da daha farklı çizerdi. Belki Nika'ya da girmezdi tadımızı iyice ekşitmezdi .//

Twitter da gezerken Odanın 2016 yılında yaptığı röportajdan bi kesit paylaşmışlar bu bölümdeki yumrukla ilgili. Kısaca şöyle:
“Luffy'nin Kaidou'yu nasıl yeneceğini henüz bilmiyorum. Kaidou'yu yenme sebebim sadece Luffy'nin yumruğunun çok güçlü olmasıysa, muhtemelen seyircim tatmin olmayacak."
Eyyy Oda keşke yumruk yumruğa bir dövüşte yenseydi. Bu mu bizi tatmin edecek şey? 6 yıl düşündün bu mu geldi aklına?

Yazık adam hala lastik meyvesi sanıyor az çok farkında lastik olmadığının ama tanrı meyveside diyemiyor bilse öyle konuşamaz ama sonuç bu.
Reyiz bir sıkıntı olduğunun farkında ama mizacında mızmızlanma yok. Yoksa çoktan Oda'ya sövmeye başlardı. Sonra da @carpe d. em banlardı onu.

Banlanan Üye: Kaido
Ban Süresi: 5 gün
Ban Sebebi: 5. Kural
Banlayan Yönetici: carpe d. em
Öyleyim.

Gelecek bölüm ne diyeyim?
Reyiz öncelikle mücadelen için tebrik ederim. Mangaka ile vs atmak her yiğide nasip olmaz. Allah şahit biz senden razıyız. Şu sahur vakti tüm dualarımız seninle. Yensen de yenilsen de önemli değil. Gönlümüzde her zaman kazanan sen olacaksın. Ne dersen de kabul reyiz. Başımızın üstünde yerin var. :sapkali:

Son düzenleme:
Nasıl bitecegine bagli degisir ama ben tatmin oldum açıkcasi. Bildigin ada sanki kaido'ya çarpacak. Oda mahfetmesin yeter. O büyüklükteki darbe wano'da bile parçalanmalara yol açabilir. Yonkou'nun bu şekilde inmesi heleki big mom'dan sonra (bu arada law'un saldırma sekli gerçekten iyiydi) gayet yeterli.

Bu arada alakasiz ama acaba o yumrugu zunesha'ya vursa tek'e gider mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık