Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1047: Başkent Semaları

Bölüm Nasıldı?

• Iyi

Kullanılan: 125 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 86 19.6%
  • Kötü

Kullanılan: 227 51.8%

• Kullanılan toplam oy
    438
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid'in kareye güldüm, samuraylar atmış afyonu öleceğiz diye gülüyorlar Kid bu müptezeller ne ayak diye bakmış. Reis tüyecek.
Delikanlı mahallesi diye geldik hepsi keş çıktı bakışı. :D
Desteği var Luffy. Birlikte dövüş gerçekleşse bence bitmişti şimdiye. Bu bölümlerde hala bu dövüş olmazdı. Tabi Oda ana bossu ana karakter yener kafasından çıkamıyor. Allah'tan ufak birşey Doffy'de yer ayırdı. Zahmet oldu Oda'ya ama olsun :dd.d
Law şu an panel alamaz yatmak zorunda.Enerjim kalmadı dedi çünkü yoksa yalanı ortaya çıkar. :d

Bir Luffy'e yanlayışı var, aklım şaştı ben öyle yanlama görmedim, Law da şöyle böyledir ama tabi Luffy ... diye devam eden bir yorumdu hala gözümün önünde abovv böyle satış görmedim hiç. Hiç güven olmaz buna ne yapacağı belli değil.
Ayıp ediyorsun ana karakter oluşunun rütbesini verdim orada. Ayrıca Law fanıyım diye diğer karakterlerin doğrularını yanlışlarını konuşmayacak mıyım?

Bide yanlamak diyorsun. Duymayı en sevmediğim şey. Püh ayıp sana. Gözümden düştün. :hıh:

Son düzenleme:
Forum yorumlarından dahi hangisinin çok daha etkilediği açık. Şu bölümlerde dahi Law çatıda olsaydı Luffy'nin yanında çoktan Kaido inmişti diyenler var. Ki bende bunu diyenlerin arkasındayım. Uzamazdı bu kadar. Bazı şeylerin farkında olmayışın benim açımdan da üzücü oldu.
Bana göre bu denklem o kadar basit değil. Çatıda Kaido ile savaşacak adamın Ragnarok, Bagua gibi saldırılara karşı durabilmesi lazım. Law çatıda olsa bile uzun süre dayanamazdı.

Bana göre bu denklem o kadar basit değil. Çatıda Kaido ile savaşacak adamın Ragnarok, Bagua gibi saldırılara karşı durabilmesi lazım. Law çatıda olsa bile uzun süre dayanamazdı.
Bana kalırsa bu kadar uzun sürmezdi de zaten onu diyorum. Yazanlarda bu şekilde düşünüyordur. 10 bölümdür mü devam ediyor mesela 5 bölüme indirmiş olurlardı. Law'da hafife alınacak biri değil. Hakili yumruklara yıldırımlara baguaya dinlenmeden çata pat yedi. Off panel yediği dayakta var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık