Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Verdiği birkaç haki güç artışına tükürüp yıllardır söylediklerini tekzip etmesi hoşuna gittiyse senin için iyi olmuş. Hayırlı uğurlu olsun.
Mevzu kendini yalanlamaysa burda da kendini yalanlamış olurdu.

Kaido'nun nasıl düşeceğini bilmiyorum dedi.
Yaşayan en güçlü canavar dedi.
Yıllardır savaştığını savaşları bazen kaybettiğini bazen kazandıgını belirtti.Anlayacagin Luffy'nin 100 katı kadar savaş görmüş adam bu.
Adamda kral hakide var eee nasıl düşecek böyle biri haki savaşında.Luffy'nın gearın kısıtlı süreside var.

Meyveyi koydu keyifli bir dövüş izletmek istedi işte.Benim olayım keyif almakta.

Luffynin yaptığı ilk ciddi saldırı Yıldırım tutup fırlatması oluyo. Bundan sonra ciddi dövüşüp kaidonun kafasına vuracak gibi geliyo

Hem yararı yok hem de üç beş ırgatı alıkoyuyor işinden. Law büyük beddua yemiş. Pijama partisinden kaçmış boş beleş üni gençleri bunda dolunayı denk getiremeyen mink bunda isimsiz çer çöp yine bunda.
Ay bide yine kaptan bizi kurtar diye bağırmışlar. Tek başlarına bir şeyde yapamıyorlar. Law gerçekten Mihawk gibi tek takılabilirmiş. Perona ve Zoro'nun Mihawk hayatına nasıl renk kattıysa bu tayfada Law için öyle bir şey artık net. Bepo kaç bölümdür yoktu, dövüşür beklerken baygın görüyorum:hhh:

Karasakal'ın, Nika bebesinin ağzına vuracağı şamarı dört gözle bekliyorum. Ondan sonra görürsün tutup yıldırım atmayı, göz pörtletmeyi falan...
Yemin ediyorum hayali bile güzel...
Nika tam kahkaha atarken, Teach gerilip ağzının ortasına yamili sumsuğu bir koyacak, nevri dönecek çakma tanrının. Umarım son gülüşü olur.

Karasakal'ın, Nika bebesinin ağzına vuracağı şamarı dört gözle bekliyorum. Ondan sonra görürsün tutup yıldırım atmayı, göz pörtletmeyi falan...
Yemin ediyorum hayali bile güzel...
Nika tam kahkaha atarken, Teach gerilip ağzının ortasına yamili sumsuğu bir koyacak, nevri dönecek çakma tanrının. Umarım son gülüşü olur.
Karasakalı top edip sektirmesin de.

Luffy elindeki yıldırımı yere bırak. Luffy elindeki yıldırımı yere bırak. Luffy elindeki yıldırımı yere bırak. Bi sonraki bölüm Luffy nin doğada serbest dolaşan çakraları toplayıp, top haline getirip Kaidoya atmasını bekliyorum. Tabii Kaido dan da beklentilerim var yani artık yasaklı büyü mü kullanır bişi yapar halleder yoksa işi zor ha bide Rayizo abim boyut açabilirse tadından yenmez. Hem böylece Saitama falan gelir tek atar Kaidoya.

Bir sonraki bölüm Luffy Hokage olarak işe başla . Şaka maka on kuyruklu çıkacak diye korkmuyor değilim :)

Nika İm ile savaşında ölmeden önce ruhunun küçük bir parçasını meyveye saklamış , o yüzden meyve de hükümetten kaçmış aslında bu kadar basit olaylar. Kaido ile savaşanda o ruh işte. Kaidoyu devirdikten sonra önce Zunisha ile hasbihal ederler sonrada Xianxia novellerdeki gibi Luffy ile Nika'nın geriye kalan ruhu konuşur bu gücü bana verdiğin için son arzunu yerini getireceğim falan der Nika artık ruhum huzur bulacak deyip kaybolur, Luffy'nin hedeflerine İm'den intikam almakta eklenir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık