Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Joy boy var artık öyle sahneler çizmez, elemanın gözlerini görmüyor musun çakmak çakmak bakıyor, tam bir çakal :bilmem:

Bu dövüş burada bitmez, Wano ahalisinin görebileceği bir yerde bitecek o yüzden bir iki bölüm daha sürecektir.
Adanın da ahı gitti vahı da gidiyor. Herkesi Zouya bindirseler de oradan yok oluşunu izleseler güzel olur. Ama tabi Luffy dilek balonlarını görecek daha.

Bu formu beğenmeyenlere göre Luffy bu Kaido'yu haki savaşında yenicekti
Serinin ana karakteri iradeye bağlı bir güçte rakibini yenince mantıksız da serinin yazarı kendini yalanlayarak yeni bir şey uydurunca mı mantıklı?
Nikayı görünce,Luffy'ı bıraktın hemen yakışmadı :(
İftira atmayın. Luffy'ye ne laf ettik ne de ettirdik ilk günden beri. Odanın suçudur :artiz:

Serinin ana karakteri iradeye bağlı bir güçte rakibini yenince mantıksız da serinin yazarı kendini yalanlayarak yeni bir şey uydurunca mı mantıklı
Ohooo biz böyle abartılı poweruplari çok gördük bu uyanış bana vız gelir.Yılların Kaidosu iradeye bağlı şekilde kaybetseydi asıl o zaman mantıksız olurdu hatta Oda asıl bursa kendini yalanlamış olurdu.En azından burda "sürpriz" diyor. :D

Önceki bölümleri öven yorumlarınla çok dikkatimi çekiyordun böyle biri Luffy fanı olamaz demiştim beni haklı çıkardığın için mutlu oldum dostum, teşekkür ederim.
Luffy fanı değilim ki.Kaido Luffy'nin ağzını burnunu kırsa orgazm olurum.Benim istediğim anime için keyifli bir dövüş.

Ohooo biz böyle abartılı poweruplari çok gördük bu uyanış bana vız gelir.Yılların Kaidosu iradeye bağlı şekilde kaybetseydi asıl o zaman mantıksız olurdu hatta Oda asıl bursa kendini yalanlamış olurdu.En azından burda "sürpriz" diyor. :D
Verdiği birkaç haki güç artışına tükürüp yıllardır söylediklerini tekzip etmesi hoşuna gittiyse senin için iyi olmuş. Hayırlı uğurlu olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık