Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adanın düşeceği son bölümde belli olmuştu zaten. Savaşın içine etti ama en azından son dövüş panelleri iyi olsun.

Bu adam'ın kaynağa oda'nın editörü mü anlamdım bu kadar erken spoiler'a sahip olması:hmm:
Bir yerden geliyo :)

En yüksek ihtimal kaido indi. Inmezse diger bölüm garanti gibi.

Ada'nin düsecegini sanmam. Bir sekilde momo tutacaktir. Aynı anda orochi'ninde inmesini bekliyorum. Hepsinin bir anda bitmesi daha iyi olur.

Asıl merak ettigim kaido ve tayfasi nasıl tasfiye olucak wano'dan? Big mom'i belki veletleri götürebilir. Gerçi onlar nerede muamma. Kaybolmuş zoro gibi bi bulamadilar heralde yolu ;)

Yok ya Kaido fbsi daha uzun sürer. En az Oden fbsi kadar bekliyorum ben. Kaido'nun Tanrı Vadisi, Hükümet-Vegapunk, Wano'nun geçmişi (neden orayı seçtiği vs), Joy Boy meselesi gibi birçok konuyla bağlantısı var. İki bölümde geçiştirmez bunları..
O kadar ayrıntılı işleyeceklerini sanmıyorum bir arc ta iki devasa flashback gelmez gibi ben max xebec'in yüzünü falan görürüz diyorum.

Ada düşerse Joyboy tutar, Joyboy varsa sıkıntı yok. Kadiou'nın kelleyi de aldı derken bir Joyboy heykeli dikerler Wano'ya. Yalnız Kaidou'nun artıklarını değerlendirmek gerek. Öylece kaybolup gitmelerindense Joyboy Korsanlarına katılsınlar ya da Wano'da kalıp yenilenme çalışmalarına da yardım edebilirler, kandırıldık demeleri yeterli ama Oda bunları kaybeder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık