Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garip olan şey bir seriye devam edebilmek için her şeye eyvallah çekmek dışında bir yol olmadığının düşünülmesi.
Ya biz okuyucuyuz, bu adamın yazdığı seriyi değiştirme gibi bir şansımız yok. Senin aklındaki kurgu farklı Oda'nın aklındaki kurgu farklı. Yani eleştirip hakaretler ettiniz. Oda'nın umrunda oldu mu? Bu adamın ne kadar troll bir yazar olduğunu biliyorsunuz daha ne trollükler yapacağını da beklemeniz gerekirdi.

Game Of Thrones hakkında o kadar müthiş teoriler vardı yazarı teorilerden birine yakın bir sonla biterse seri efsane olurdu. Kimsenin içine sinmeyen bir şekilde seriyi bitirdi. Şimdi de seriye bir spinoff çektiler bu sene yayınlanacak muhtemelen. Senin, benim eleştirimin onların nezdinde bir değeri yok. Yapımcıları ve şirketi ne isterse Oda o çizginin dışına çıkmadan anlatmak zorunda anlatacaklarını.

Ben size ne diyorum peki? Eğlenmenize bakın, kendinizi yırtsanızda, paralasanız da Oda'nın fikirlerini değiştirme gibi bir şansınız yoktur. Bırakın Luffy'nin meyvesini, dövüşlerin çok kötü olduğunu ya da saçma olup olmadığını. Bu seriyi takip eden genel çoğunluk anlattığı hikayesi için izliyor. Şu ana kadar anlattığı şeylerden dolayı da herkes serinin nasıl sonlanacağını, One Piece'nin ne olduğunu, Luffy vs Karasakal'ı ve Kayıp Yüzyıl hikayesini merak ediyor.

Eğlenmenize bakın, boşuna yormayın kendinizi.

Oda'nın dövüş çizemediğini zaten biliyoruz. Bu arc Wano'ya büyük destekler gelmediği zaman anlamamız gerekirdi büyük Power up'lar dağıtacağını.

Ya biz okuyucuyuz, bu adamın yazdığı seriyi değiştirme gibi bir şansımız yok. Senin aklındaki kurgu farklı Oda'nın aklındaki kurgu farklı. Yani eleştirip hakaretler ettiniz. Oda'nın umrunda oldu mu? Bu adamın ne kadar troll bir yazar olduğunu biliyorsunuz daha ne trollükler yapacağını da beklemeniz gerekirdi.

Game Of Thrones hakkında o kadar müthiş teoriler vardı yazarı teorilerden birine yakın bir sonla biterse seri efsane olurdu. Kimsenin içine sinmeyen bir şekilde seriyi bitirdi. Şimdi de seriye bir spinoff çektiler bu sene yayınlanacak muhtemelen. Senin, benim eleştirimin onların nezdinde bir değeri yok. Yapımcıları ve şirketi ne isterse Oda o çizginin dışına çıkmadan anlatmak zorunda anlatacaklarını.

Ben size ne diyorum peki? Eğlenmenize bakın, kendinizi yırtsanızda, paralasanız da Oda'nın fikirlerini değiştirme gibi bir şansınız yoktur. Bırakın Luffy'nin meyvesini, dövüşlerin çok kötü olduğunu ya da saçma olup olmadığını. Bu seriyi takip eden genel çoğunluk anlattığı hikayesi için izliyor. Şu ana kadar anlattığı şeylerden dolayı da herkes serinin nasıl sonlanacağını, One Piece'nin ne olduğunu, Luffy vs Karasakal'ı ve Kayıp Yüzyıl hikayesini merak ediyor.

Eğlenmenize bakın, boşuna yormayın kendinizi.

Oda'nın dövüş çizemediğini zaten biliyoruz. Bu arc Wano'ya büyük destekler gelmediği zaman anlamamız gerekirdi büyük Power up'lar dağıtacağını.
Oda benim sesimi duymasa da, ben eleştirimi sonuna kadar yaparım. Çünkü aksi durumda ben kendime ayıp etmiş olurum. Çok şükür biatçı olmadım, olmam da.

Garip olan bu kadar eleştiriye rağmen halen milletin takip ediyor olması. Ben Bleach'ı animeden takip ettim bir süre. Sonra, çoğunluğun bıraktığı gibi bıraktım sonrasında mangasını takip etmedim. Sadece Ywach'ın, Yamamoto'yu öldürmesini bir de Zaraki'nin Bankai'sini merak ettiğim için birkaç önemli sayısına baktım.
Napalim hacı 12 yıldir takip ettiğimiz şeyi cat diye zaten birakamayiz.ama yazık oldu yani biraz bizlere.

İki silüet muhtemelen Niji ile Yonji. Pudin Yengemiz bunları serbest bıraktı ve dedi ki "Beni kaçırın." Bu ikisi Pudin'i kaçırıp Vinsmoke Kalesine geri döncekler. Böylece Pudin hem kendi kaçıp ailesi açısından suçlu durumuna düşmemiş olacak hem de zincirlerinden kurtulmuş olacak. Üstelik Tük Kek Adalar'ın şu an Pudin'i kurtarmak için Vinsmokelerin peşine düşecek adam yok. Perespero olaydı bacısını kurtarırdı ama Katagavskuri ana bacı nedir bilmez. Böylece Pudin ile Sanji mutlu sonuna bir adım daha yaklaşmış olduk.
Kata'dan Sanji'ye; Bacımı kaçırmaya gelecek misin?

Sanji'nin güçlenmesi Luffy ve Zoro'ya göre en mantıklı güçlendirmedir. Kostümü giyince genleri uyandı, bu genleri de çocukken almış zaten. Gayet zemini olan ve yere basan bir güçlendirme. Zoro'nun güçlendirmesini bu sitede en çok eleştirenlerden biri benimdir. İstediğine sorabilir, hatta muhtelif konularda halen duran mesajlarımı okuyabilirsin.

Tıpkı Zoro'da olduğu gibi (ki Zoro'nun güçlenmesinin sebebini kılıca bağlamak yine bir nebze mantıklı sayılır) Luffy'nin güçlenmesinin hiçbir temeli yok. Temel gösterilmesini istiyorum, bana Skypeia'dan alakasız bir sahne atılıp yılana "Güneş Tanrısı" denilen panel gösteriliyor. Dünya Hükümeti meyvenin asıl adını, sahte adını ve yeteneklerini bilmelerine rağmen Luffy'yi defalarca kez gördükleri halde hiçbir tepki vermemişler. 800 yıldır meyvenin peşinde olduklarını söylemelerine karşın, Luffy'yi bir kez bile meyvesi yüzünden yakalamaya ya da öldürmeye çalışmamışlar. Buna benzer daha bir sürü senaryo boşluğu var. Bunu geçelim, meyvenin uyanışı ile ortaya çıkan saçma çizgi film efektleri tam bir facia. Luffy havada koşuyor, arkasından alev çıkıyor. Kaido kafasına vurunca gözleri yerinden çıkıp beş metre uzuyor. Yani bunlara gerçekten gerek var mıydı? Luffy'nin meyve olayında Oda resmen sıçtı batırdı. Ben buna laf söylüyorum, söylemeye de devam edeceğim.
Olay aslında tamamen bu işin gereksiz olması.Luffy'nin kral hakiki saldırı eklemeyi öğrendiği bir yerde kalbinden davul çalan yok yonkoudan ip atlayan bir hale gelmesinin seriye hiç bir pozitif etkisi yok.

Yani şimdi Zoro'nun enma'si ile bu olayı ayni hatta yakın kefeye koymak gerçekten farklı bir kafanın ürünü.logue towndan beri kılıçlar ve lanetli kılıçlar anlatılıyor.oturupta zoroya al sana kılıç verdim guclen demek çokta absurd birşey değil.

Luffy'ye sadece uyanış actirsa yetmez miydi?Kaido'nun silahını lastik yapıp kullanılamaz hale bile getirse bu uyanista zaten yeterli bir güç sağlardı kendine.Kilic ustalarına karşı olan zayıflığı da gitmiş olurdu.Kilici da lastik yapardı vs.Kral hakiyı zaten saldırıya eklemeyi bu arc buldu.normal bir uyanış+ kral haki birleşimiyle birşey yapsa kimse oturup burda su tiksinmeyi yaşamazdı.

Şu seriyi 12 yıldır takip ediyorum.Teorisiyle evreniyle,en uç karakterine kadar biliyorum nerdeyse.

Şimdi sen oturup yıllardır kafasında bir seri dinamiği oluşturmuş okuyucuya ,ya ben kafama göre luffy'nin meyvesini değiştireceğim dersen(luffy'nin meyvesinden şikayetçi olsak yıllardır takip etmeyiz) işte bu su geçerken at değiştirmek olur.

Bu saatten sonra istediği kadar mantıklı bir zemine oturtsun ki açık bırakmama ihtimali yok,ben bu işten fena tiksindim.benim one pieceyi yıllardır farklı bir keseye koymam,ne olursa olsun kendi içinde bir matematiğin olmasıydı.

Garip olan bu kadar eleştiriye rağmen halen milletin takip ediyor olması. Ben Bleach'ı animeden takip ettim bir süre. Sonra, çoğunluğun bıraktığı gibi bıraktım sonrasında mangasını takip etmedim. Sadece Ywach'ın, Yamamoto'yu öldürmesini bir de Zaraki'nin Bankai'sini merak ettiğim için birkaç önemli sayısına baktım.
Bir çok kişinin muhabbet amacıyla seriyi takip ettiğini düşünüyorum. Şu site kapansa, çoğu kişi spoiler bile kovalamaz. OP insanlarda muhabbet kültürü oluşturdu. Herkes kendince bir senaryo yazıyor ve çeşit çeşit teoriler okuyoruz. Bleach ve Naruto'ya olan ilginin çabuk bitme sebebi de buydu. Mesela Tobi'nin kimliği belli olduktan sonra Naruto'ya olan ilgi azalmıştı. Diğer 2 seride gizem unsuru eksikti. Oda'ya fazla gizem ekliyor diye kızsakta, aslında mükemmel bir pazarlama taktığı. Yoksa Oda, Kishi ya da Kubo'dan daha iyi bir mangaka değil. OP'de mükemmel bir seri değil. Şu forum 3 ay kapansın, hiç de azımsanmayacak bir kitlenin, seriye olan ilgisi biter. Tabi bu dediklerin tamamen şahsi gözlemlerim.

Chopper insan meyvesi yememis,konuşan geyik meyvesi yemiş.

Robin ağaç meyvesi yememis,çok kol ırkından insan meyvesi yemiş.

Kid manyetik meyvesi yememis DC elektrik meyvesi yemiş.

Şimdi oturup böyle şeyler çıksa seriye hikayeye ne katiyorsa bu nika sacmaligi da bundan ibaret.

Zaten iradesi serinin nerdeyse zirvesi olan ve lastik bir adamı.iradesi çok iyi olan lastik bir adama çevirdi.

Olay aslında tamamen bu işin gereksiz olması.Luffy'nin kral hakiki saldırı eklemeyi öğrendiği bir yerde kalbinden davul çalan yok yonkoudan ip atlayan bir hale gelmesinin seriye hiç bir pozitif etkisi yok.

Yani şimdi Zoro'nun enma'si ile bu olayı ayni hatta yakın kefeye koymak gerçekten farklı bir kafanın ürünü.logue towndan beri kılıçlar ve lanetli kılıçlar anlatılıyor.oturupta zoroya al sana kılıç verdim guclen demek çokta absurd birşey değil.

Luffy'ye sadece uyanış actirsa yetmez miydi?Kaido'nun silahını lastik yapıp kullanılamaz hale bile getirse bu uyanista zaten yeterli bir güç sağlardı kendine.Kilic ustalarına karşı olan zayıflığı da gitmiş olurdu.Kilici da lastik yapardı vs.Kral hakiyı zaten saldırıya eklemeyi bu arc buldu.normal bir uyanış+ kral haki birleşimiyle birşey yapsa kimse oturup burda su tiksinmeyi yaşamazdı.

Şu seriyi 12 yıldır takip ediyorum.Teorisiyle evreniyle,en uç karakterine kadar biliyorum nerdeyse.

Şimdi sen oturup yıllardır kafasında bir seri dinamiği oluşturmuş okuyucuya ,ya ben kafama göre luffy'nin meyvesini değiştireceğim dersen(luffy'nin meyvesinden şikayetçi olsak yıllardır takip etmeyiz) işte bu su geçerken at değiştirmek olur.

Bu saatten sonra istediği kadar mantıklı bir zemine oturtsun ki açık bırakmama ihtimali yok,ben bu işten fena tiksindim.benim one pieceyi yıllardır farklı bir keseye koymam,ne olursa olsun kendi içinde bir matematiğin olmasıydı.
Meyve işini patates ettiği doğrudur. Umarım bununla kalır.

Bölüm o kadar boş geldi ki dün okuduğumu unutup tekrar okudum ve yeni hatırladım okuduğumu. Toonforce az diye orta verdim, umarım hata yaptığını anlayıp zamanla yokmuş gibi davranır sOda'cım.

Bölüm gayet iyi bir bölüm olmuş neyini beğenmedilerse artık. Gerçi bölümde Luffy var ondan beğenilmemiştir. Üç bölümdür alışamadılar meyveye arkadaşlar.

Gerçekten entaresansınız yemin ediyorum. Bu seride öyle meyveler gördük ki Luffy'nin meyvesi onların yanında normal bile kalıyor.

Ben bugün Luffy'nin meyvesinden çok daha absürd güçlere sahip meyveleri sıralayacağım. Belki bu gözlerle neler gördüğünüzü hatırlar haksızlık yaptığınızı anlarsınız.

En başta Tsuru'nun meyvesinden başlayalım milleti ipe seriyor ve rakipleri bedenlerinden kemikleri alınmış gibi ipe seriliyor. Sırf şu bile yeterli de gözünüz saçmalığa doysun diye size bulduğum bütün saçma meyveleri atacağım.

İkinci sıraya Streusen'in meyvesini koyuyorum. Adam dağı, taşı, ormanı bifteğe çevirdi, tatlı yaptı.

Kelly Funk

Baby 5

Katakuri en sevdiğim karakterdir ama meyvesiyle şöyle bir şey yapması kimseye saçma gelmemiş mi acaba?

Big Mom

Zala

Smoothie

Senior Pink

Şuradan da yazamadığım saçma meyveleri bir bakın siz seçin. Ben yoruldum çünkü saçma meyveleri sıralamaktan.

Arkadaş sen olayı çok yanlış anlamışsın ve tekrar tekrar anlatamayacağız.

Kimse burada meyve saçma vs demiyor zaten. Tsuru o şekilde tanıtıldı o öyledir.

Luffy paramecia tanıtıldı zorlama Zoan oldu üstüne bir de tomve jerry çizer gibi çiziyor.

Bilmem anlatabildim mi... Konsept değişti çizim şablonu değişti Luffy üzerinden... Ve bu sinir bozucu + hayal kırıklığına sebebiyet verdi.

İnsanlara seriyi sorgulattı...

Kinemon otu b.ku elbiseye çeviriyor kimse yadırgamadı o meyvenin özelliği o yani...

Sen çok yanlış anlamışsın arkadaşım kusura bakma.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık