Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1046: Raizo

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Iyi

Kullanılan: 148 33.6%
  • Orta

Kullanılan: 103 23.4%
  • Kötü

Kullanılan: 190 43.1%

• Kullanılan toplam oy
    441
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaş sen olayı çok yanlış anlamışsın ve tekrar tekrar anlatamayacağız.

Kimse burada meyve saçma vs demiyor zaten. Tsuru o şekilde tanıtıldı o öyledir.

Luffy paramecia tanıtıldı zorlama Zoan oldu üstüne bir de tomve jerry çizer gibi çiziyor.

Bilmem anlatabildim mi... Konsept değişti çizim şablonu değişti Luffy üzerinden... Ve bu sinir bozucu + hayal kırıklığına sebebiyet verdi.

İnsanlara seriyi sorgulattı...

Kinemon otu b.ku elbiseye çeviriyor kimse yadırgamadı o meyvenin özelliği o yani...

Sen çok yanlış anlamışsın arkadaşım kusura bakma.
Ben nika meyvesini gayette saçma buluyorum , absürd diye listelenmiş şeytan meyvelerinin hepsi one piece'i özel kılan detaylar çünkü okuyucular olarak odanın gerek gerçek hayattan gerekse başka kurgulardan yaptığı referansları görebiliyorduk. Gelelim nika meyvesine Bir şen çocuk varmış ateşten saçları var davuldan kalbi , lastikten bedeni , kocamanda şeyi varmış diye gider bu .

Ya biz okuyucuyuz, bu adamın yazdığı seriyi değiştirme gibi bir şansımız yok. Senin aklındaki kurgu farklı Oda'nın aklındaki kurgu farklı. Yani eleştirip hakaretler ettiniz. Oda'nın umrunda oldu mu? Bu adamın ne kadar troll bir yazar olduğunu biliyorsunuz daha ne trollükler yapacağını da beklemeniz gerekirdi.

Game Of Thrones hakkında o kadar müthiş teoriler vardı yazarı teorilerden birine yakın bir sonla biterse seri efsane olurdu. Kimsenin içine sinmeyen bir şekilde seriyi bitirdi. Şimdi de seriye bir spinoff çektiler bu sene yayınlanacak muhtemelen. Senin, benim eleştirimin onların nezdinde bir değeri yok. Yapımcıları ve şirketi ne isterse Oda o çizginin dışına çıkmadan anlatmak zorunda anlatacaklarını.

Ben size ne diyorum peki? Eğlenmenize bakın, kendinizi yırtsanızda, paralasanız da Oda'nın fikirlerini değiştirme gibi bir şansınız yoktur. Bırakın Luffy'nin meyvesini, dövüşlerin çok kötü olduğunu ya da saçma olup olmadığını. Bu seriyi takip eden genel çoğunluk anlattığı hikayesi için izliyor. Şu ana kadar anlattığı şeylerden dolayı da herkes serinin nasıl sonlanacağını, One Piece'nin ne olduğunu, Luffy vs Karasakal'ı ve Kayıp Yüzyıl hikayesini merak ediyor.

Eğlenmenize bakın, boşuna yormayın kendinizi.

Oda'nın dövüş çizemediğini zaten biliyoruz. Bu arc Wano'ya büyük destekler gelmediği zaman anlamamız gerekirdi büyük Power up'lar dağıtacağını.
Şunu bir 20 bölüm önce yazsaydın buna çok güzel bir cevap döşerdim, nedeni sonucuyla beraber, çok yapmışlığım var. Ama son bölümlerdeki hayal kırıklığı ile ne uğraşacağım, boşver deyip geçiyorum. Evet kendimi yırtmıyorum artık neden hayalkırıklığı olduğu ile alakalı yazmakla. Buna da bir müsade ver. Millet ne oy verdiğini, neden verdiğini hesap vermek zorunda değil. Ben nedenini açıklardım eskiden, artık onu da yapmayacağım, iyi orta kötü oyu verip, belki beğendiğim yerleri söyleyip, saçma olan yerlere saçma deyip geçeceğim.

Merak ettiğim şeyler dandikliği örtmüyor, o yüzden nasıl sonlanacağı Kayıp Yüzyıl vs bunlar efsane meyvenin ve seçilmiş kişinin en başında belli olması vs'yi beğenmememi engellemez.

Hakikaten diğer D'lere kıyasla bu adamda akıl var. Gitti Joyboy'a yancı oldu. Ötekiler öyle ya da böyle hüsrana uğradı ve uğrayacak. ama bu Joyboy'un yancısı olarak yerini hazırladı. Hükümet devrilince yeni hükümette buna sağlık bakanlığını verirler. Ölene kadar mevki makam sahibi zengin biri olarak yaşar.
Keşke olsaydı ama bu dediklerin zekayla da ilgili değil vizyon meselesi.Law biraz şansa Joy Boy’a yanaşmış oldu.Kendi gibi adam sanıyordu Luffy’i derken işler bu noktaya geldi.Senin dediğin geleceğe kısa yada uzun vadeli yatırımları Buggy yapıyor.Savaştaki sahneyi hatırlıyorum.Shanks ile laf dalaşına girdi adamları bunu büyük gördü.Ondan sonra da dur Shanks tayfasıyla kankamla takılayım savaş bitince buradan rahatça çıkarım dedi.Offpanel ama muhtemelen de öyle olmuştur.

Keşke olsaydı ama bu dediklerin zekayla da ilgili değil vizyon meselesi.Law biraz şansa Joy Boy’a yanaşmış oldu.Kendi gibi adam sanıyordu Luffy’i derken işler bu noktaya geldi.Senin dediğin geleceğe kısa yada uzun vadeli yatırımları Buggy yapıyor.Savaştaki sahneyi hatırlıyorum.Shanks ile laf dalaşına girdi adamları bunu büyük gördü.Ondan sonra da dur Shanks tayfasıyla kankamla takılayım savaş bitince buradan rahatça çıkarım dedi.Offpanel ama muhtemelen de öyle olmuştur.
Doğrudur, ben sadece Trao'nun basit bir yancı olduğunu belirtmek istedim. Muhtemelen evlatlık ya da hastanede karışmış. Gerçek bir D. gibi durmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık