Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En başından kaidoya bu kadar güçlü denmeseydi keşke o zaman bu nikaymış mikaymış gerek kalmazdı

Esneme yok muhtemelen, delmiş geçmiş. Delgeç gibi değil de iğneyle delmek gibi ama o yüzden deldiği kısmı koparmıyor, yumruğu geri çektiğinde yüzü normale dönüyor o yüzden. Çok mantık beklemeyin artık bu savaştan, meyvesinin gücünü mantıksızlığa çevirdi Oda.

Benim takıldığım nokta şu, Luffy'e kanabo ile vurduğunda Luffy'nin kafası esniyor ama Kaido hakiyle vuruyor. Luffy acıttığını söylüyor yani. Hakiyle vurulmasına rağmen lastik özelliğini koruması ilginç.

Esneme yok muhtemelen, delmiş geçmiş. Delgeç gibi değil de iğneyle delmek gibi ama o yüzden deldiği kısmı koparmıyor, yumruğu geri çektiğinde yüzü normale dönüyor o yüzden. Çok mantık beklemeyin artık bu savaştan, meyvesinin gücünü mantıksızlığa çevirdi Oda.

Benim takıldığım nokta şu, Luffy'e kanabo ile vurduğunda Luffy'nin kafası esniyor ama Kaido hakiyle vuruyor. Luffy acıttığını söylüyor yani. Hakiyle vurulmasına rağmen lastik özelliğini koruması ilginç.
Bence esnemiş bu arada baktım yine de, ele plastik eldiven geçirirsin ya o durum olmuş. Böyle daha mantıklı. Sadece beyaz çizmemesi gerekti, ten rengi gözüktüğü için biz deldi sanmışız.

Ben bu Looney Tunes olayını çok fazla yadırgamıyorum işin açıkçası.Çünkü bana göre bu çizimler birçok kişinin düşündüğünün aksine eğlenceli ve komik.

Looney Tunes çizgi filmlerinde de hep güler ve eğlenirdim.Bu yüzden tabiki de bu çizimlere gülüp ve eğleneceğim.

Bu çizimlerde Looney Tunes çizimlerine benzer çizimler.Bu yüzden "Bunlar çok kötü çizimler,karakterlere ne olmuş böyle,Oda serinin içine etmiş" gibi söylemleri eden kişilerin söylemlerini çok inandırıcı bulmuyorum.

Tabiki seriyi okuyup,okumamak kişiye kalmış birşey.
Marineforddan sonra nedense herşeyi eleştirmeye başladılar

Reis koskoca tanrı meyvesi bi zahmet korusun özelliğini :oleyo2: :oleyo2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık