Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler çok fazla eleştiriyorsunuz!

Beklentiniz Kaido'nun Luffy'i yenmesi.Bakın yanlış bir beklenti içerisindesiniz.Kaido yenilmezse Zoro ve Sanji'yi seriden men eder!

Size bir sorum:Kaido'nun Luffy'i yenip Sanji ve Zoroyla vedalaşmak mı? Yoksa Luffy'nin Kaido'yu yenip tayfaca şu Wano hapishanesinden kurtulmamız mı?

Zoro ve Sanji'yi sevip de Kaido, Luffy'i yensin deme şansınız yok!Çünkü Kaido yenerse diğerleriyle de vedalaşacaksınız.

Yayıncılar bölüme güzel der tabiki çünkü onlarda lobi kavramı çok yok.
Beklentim Kaido'nun Luffy'yi yenmesi değil. Beklentim 1. bölümden beri işlediği şeylerin 1000 küsur bölüme gelindiğinde içine edilmemesi. Luffy tabii ki Kaido'yu yenecek ama şu cartoon çizimleri, yok lastik meyvesi değil de başka bir meyveymiş ehe ehüe gibi açıklamalar benim beynimle dalga geçme çalışması ne allah aşkına? (normalde başka bir şey derdim ama benim de olmasını istediğim küfür kullanımının yasaklanması mevzuu.)

Bu konuda ne yapabilirim?

Seriyi okumam.

Ne yapıyorum?

Seriyi yaklaşık iki aydır okumuyorum.

Evet yaklaşık 6 - 7 senedir güncel takip ettiğim seri, benim emeğimle benim ayırdığım vakitle böyle eğlenince değiştim ve pek tabii diğer insanlar da benim gibi düşünerek eleştirir. Benim eleştirme çıkışım bu öbür arkadaşları bilemem ama genelin bu şekilde düşündüğünü tahmin ediyorum.

Hee dersen ki Oda kadar emek mi verdin len sana ne düdüklü tencere? Adam para kazanmak istiyor ve bunu da uzun yıllardır yapıyor. Bir yere kadar kabul edilirdi bu ama artık bambaşka bir seviyede.

Kaido'nun gözler gitmiş.Resmi büyütüp bakar mısın yoksa bana mı öyle geldi?
Aynen Kaido'nun gözler gimiş, Kaido'nun da bir uyanış göstermesi fena olmaz. Kaido Luffy'nin uyanışına bu hiç paramicia gibi durmuyor, bunun Zoan'a özgü olması gerekiyor diyor. Adam zoan uyanışının farkında. Kaido'nun uyanışına dair umutlarım arttı, önümüzdeki sayı görebiliriz belki.
Kafasını lastik gibi esnetseydi arkadaki yumruğun üstünde görürdük. Resmen delip geçmiş. Kimse bir şey uydurmasın.
Spoiler metinlerine baktım da Kaido karnı şiştiğinde şaşırıyor ben lastik değilim diyerek. Esnetme ihtimalini güçlendiriyor bu ki yumruğunu geri çektiğinde Kaido'nun kafasında delik falan yok, sapasağlam ancak bir şekilde hayli etkilediği ortada, gözleri kayıyor Kaido'nun.

Aynen Kaido'nun gözler gimiş, Kaido'nun da bir uyanış göstermesi fena olmaz. Kaido Luffy'nin uyanışına bu hiç paramicia gibi durmuyor, bunun Zoan'a özgü olması gerekiyor diyor. Adam zoan uyanışının farkında. Kaido'nun uyanışına dair umutlarım arttı, önümüzdeki sayı görebiliriz belki.

Spoiler metinlerine baktım da Kaido karnı şiştiğinde şaşırıyor ben lastik değilim diyerek. Esnetme ihtimalini güçlendiriyor bu ki yumruğunu geri çektiğinde Kaido'nun kafasında delik falan yok, sapasağlam ancak bir şekilde hayli etkilediği ortada, gözleri kayıyor Kaido'nun.
Delik yokken o arkadaki yumruğun çıkmasını hiçbir şekilde bağdaştıramıyorum. WB'nin yüzünün yarısı gidiyordu eskiden. Şimdi halimiz tom ve jerry.

Seriyi hala mantık çerçevesine oturtma anlayışın Hitler'in bütün Yahudileri katletme arzusundan yüksek. Seni ayakta alkışlıyorum.

Delik yokken o arkadaki yumruğun çıkmasını hiçbir şekilde bağdaştıramıyorum. WB'nin yüzünün yarısı gidiyordu eskiden. Şimdi halimiz tom ve jerry.
Delinmemiş de arkaya doğru esnemiş diyorlar, olabilir aslında ama saç rengi yerine beyaz gözüktüğü için muallak kalmış. Kaido şişerken vücudu öyle değildi çünkü rengi hala normaldi. Burada direkt ten renginde, yumruk arkadan çıkmış gibi gözüküyor. Devamlılık hatası yapmış Oda.

Beklentim Kaido'nun Luffy'yi yenmesi değil. Beklentim 1. bölümden beri işlediği şeylerin 1000 küsur bölüme gelindiğinde içine edilmemesi. Luffy tabii ki Kaido'yu yenecek ama şu cartoon çizimleri, yok lastik meyvesi değil de başka bir meyveymiş ehe ehüe gibi açıklamalar benim beynimle dalga geçme çalışmasıdır. (normalde başka bir şey derdim ama benim de olmasını istediğim küfür kullanımının yasaklanması mevzuu.)

Bu konuda ne yapabilirim?

Seriyi okumam.

Ne yapıyorum?

Seriyi yaklaşık iki aydır okumuyorum.

Evet yaklaşık 6 - 7 senedir güncel takip ettiğim seri, benim emeğimle benim ayırdığım vakitle böyle eğlenince değiştim ve pek tabii diğer insanlar da benim gibi düşünerek eleştirir. Benim eleştirme çıkışım bu öbür arkadaşları bilemem ama genelin bu şekilde düşündüğünü tahmin ediyorum.

Hee dersen ki Oda kadar emek mi verdin len sana ne düdüklü tencere? Adam para kazanmak istiyor ve bunu da uzun yıllardır yapıyor. Bir yere kadar kabul edilirdi bu ama artık bambaşka bir seviyede.
Ben bu Looney Tunes olayını çok fazla yadırgamıyorum işin açıkçası.Çünkü bana göre bu çizimler birçok kişinin düşündüğünün aksine eğlenceli ve komik.

Looney Tunes çizgi filmlerinde de hep güler ve eğlenirdim.Bu yüzden tabiki de bu çizimlere gülüp ve eğleneceğim.

Bu çizimlerde Looney Tunes çizimlerine benzer çizimler.Bu yüzden "Bunlar çok kötü çizimler,karakterlere ne olmuş böyle,Oda serinin içine etmiş" gibi söylemleri eden kişilerin söylemlerini çok inandırıcı bulmuyorum.

Tabiki seriyi okuyup,okumamak kişiye kalmış birşey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık