Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aslında Gear 5 den yıkıcı saldırılar pek gözükmedi son 2 bölüm ... Tamam dönüşüm var ama Kong gun veya Red Hawk tarzı bir şey yok daha .Boundman ın yıkıcı gücüne benzer teknikler bekliyoruz Oda efendiden bize loney tunes sunuyor.Bu da tabii memnuniyetsizlik doğuruyor.

Gear 5 i efektif bile kullandığı söylenemez .Bu bölüm Luffy çok fazla darbe aldı .Gear 5 bu darbeleri karşılamasını sağladı. Unutmayalım Oden bu darbelerden sadece birini yedi ve pert oldu. Luffy nin yediği dayağı kimse yememiştir.

Bir de Gear 4 Ü SEVDİREN bir hususta Haki nin vücudu kaplayan siyah çizimi . Gear 4 ün siyah hakisiz halini düşünürseniz Luffy nin şuanki halinden farksız olduğunu görürdünüz. Acilen yıkıcı teknik ve Siyah haki çizmine geri dönmesi lazım Oda sensei nin .Yoksa zor sevdirir bu yeni karakteri.

Toon Force midir nedir o olmasa yani elini Kaido'nun gözünden çıkarması gibi Looney Tunes'lik hareketler yerine meyveyi aynı anda hem Katakuri'nin kullandığı gibi çok çeşitli ve uyanışlı, hem Logia kullanıcıları gibi akışkan ve seri hem de Chopper'de olduğu gibi bol formu olan ve Kaido'nun meyvesi gibi fiziksel dayanıklılık sağlayan bir meyve olması daha iyi olurdu. Böyle çok daha güçlü bir konumda kendisi ne amirali ne Yonkou'su bu seviyede değiller. Bunca zaman bir Yonkou iki amiral ya da bir Yonkou üç amiral denklemi yapıyorduk. Şu anda bakıyorum da amiralleri sıraya dizermiş gibi duruyor.
İşin güç boyutunu çok umursamıyorum, Oda istedikten sonra G4 + kralın hakisi bile yetebilirdi. Senaryo zayıf. Sıraya dizmelik bir güç gösterdiğini de düşünmüyorum. Meyvenin öyle bir potansiyeli var ama daha göstermedi. Yine Kaido'dan dayak yemiş ve ciddi hasar bırakamamış. 2 bölüm boyunca komik sahneler çizmeye çalışmış.

Bu saldırıları rakibin içinden geçirme fetişi Oda'ya göre baya güçlü bir olay belli. Law yapıyordu şimdi Luffy yaptı ve Kaido'yu indirdi o yumrukla. Diğer bölüm daha iyi anlarız etkisini. O yumruğa nasıl bir bahane koyacak merak ediyorum ama. Baya saçma olay çünkü lastikle onu yapması.

O kadar manga okudum en kötüsü FT derim onda bile böyle bir rezalet yoktu. Özür dilerim FT … Abuk subuk çizimlerin ne gereği var? Kid ile Law ın gözleri neden öyle yaptın ? İyice kıl olmaya başladım. Son vuruşta yumruk kafasının arkasından çıktı , ölmüştür artık :( Süngerbob bile daha ağır kalıyor, şunun yanında :(

Bölüm için yorum yapıcak olursam sadece bu serinin değil genel anlamda gördüğüm en rezalet manga bölümlerinden biriydi.

Zannediyorum ki şu an kendisi çok motive ki ara vermiyor. Saçmalık çizeceği zamanlar da kendisi de uyanış açıyor herhalde

Aslında Gear 5 den yıkıcı saldırılar pek gözükmedi son 2 bölüm ... Tamam dönüşüm var ama Kong gun veya Red Hawk tarzı bir şey yok daha .Boundman ın yıkıcı gücüne benzer teknikler bekliyoruz Oda efendiden bize loney tunes sunuyor.Bu da tabii memnuniyetsizlik doğuruyor.

Gear 5 i efektif bile kullandığı söylenemez .Bu bölüm Luffy çok fazla darbe aldı .Gear 5 bu darbeleri karşılamasını sağladı. Unutmayalım Oden bu darbelerden sadece birini yedi ve pert oldu. Luffy nin yediği dayağı kimse yememiştir.

Bir de Gear 4 Ü SEVDİREN bir hususta Haki nin vücudu kaplayan siyah çizimi . Gear 4 ün siyah hakisiz halini düşünürseniz Luffy nin şuanki halinden farksız olduğunu görürdünüz. Acilen yıkıcı teknik ve Siyah haki çizmine geri dönmesi lazım Oda sensei nin .Yoksa zor sevdirir bu yeni karakteri.

G4'ü sevdiren ne biliyor musun direk sonuç odaklıydı. Luffy bildiğin girişiyordu. Doflamingo görüntü olarka komik bulmasına ve dalga geçmesine rağmen Luffy son derece ciddiydi ve direk saldırışa geçmişti. Yüz ifadesinde en ufak bir sırıtış yoktu. Bu G5 ile kalkan şey Kaido önünde yeri trambolin yapmış zıplıyor hiç takmıyor bile Kaido'yu.

Çizgi film şeylerini çizersinde abi baştan sona mı ? Sonradan uydurma meyve çıkardı başımıza eyvallah dedik. Bu ne şimdi buram buram sıktı yani Luffynin normal dövüşlerinde de vardı trollük, bu en kötüsü o gözleri çıkarma olayı cidden berbat duruyor üstüne de Kaidouda beyin yok onu fark ettim, Luffy içinde geziyor. Djdjjdjd

Sanat tasarım açısından bölüm eğlenceli ve güzel ama bu One piece gibi hissettirmedi banada. Disney için yapılmış bir yapım olsa anlarım ama bir anda çok absürt oldu . Geçen bölüm güzel gelmişti oysa ama biraz absürt kalmış bu bölüm

Serinin geldiği şu noktadan, Luffy’nin bu halinden gerçekten memnun olan var mı? Serinin, baş karakterin bütün ağırlığı, ciddiyeti gitti. Luffy kızdığı zaman serinin en karizma adamı olup, okuyucuyu kendine çekiyordu. Şu geldiğimiz hale bak.
Bir ağırlığı bir ciddiyeti yoktu ki zaten.Oda'nın tutarlı olduğu konulardan biri.
Bossa atar yapıp 10 saniye bakmak yada 3 dakika sinirli iradeli takılmak ciddiyet ve ağırbaşlılık olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık