Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Köpeğin evladı meyve Luffy'nin yaşam enerjisinden yemekle kalmıyor onu kullanarak stres atıyor resmen. Meyve'nin etkisinden çıktığı andaki tipe bakın 25 yıl yemiş gitmiş resmen ömründen lan.

Luffy'nin kemiklerimiz kalır lafına trip atılmış. Şu an bunu söylerken gayet haklı ve gerçekçi. Kaido'yu durduramazlarsa koca ülkenin çektiği acılar boşa gidecek ve dahası da gelecek. Onca fedakarlık hiç olacak. Luffy'nin şu an ölme lüksü yok ve bunun bilincinde. Hem şerefsiz bir meyveyle uğraşıyor hem de yine damardan giriyor canısı.

ben luffy'i seven birisiyim. birisi demiş luffy'i sevenler memnun diye ben memnun değilim. luffy sıradan bir lastik adam olarak korsanlar kralı olma yolunda mücadele vermesini sevdim. herkes korsanlar kralı olabilmeliydi bu seçilmişlerin savaşına dönmemeliydi, bu yüzden mutlu değilim. olay öyle yerlere bağlandı ki luffy en başından beri bir projeymiş, shanks meyveyi yanlıslıkla yedirmemiş, rayleight boşuna eğitim vermemiş, herkes luffy'nin joyboy olabileceğini seçilmiş oldugunu bilerek hareket etmiş, bu durumdan memnun değilim. luffy sıradan biri olarak kalmalıydı tanrı olması, kaidoyu bu şekilde yenmesi beni mutlu etmiyor.

Shanks acaba Luffy uğruna mı kolunu verdi yoksa meyve uğruna mı? "Ulan bu ölür sonra meyve kim bilir kimin eline geçer," diye düşünmüş olmasın? Hain Shanks.

ben luffy'i seven birisiyim. birisi demiş luffy'i sevenler memnun diye ben memnun değilim. luffy sıradan bir lastik adam olarak korsanlar kralı olma yolunda mücadele vermesini sevdim. herkes korsanlar kralı olabilmeliydi bu seçilmişlerin savaşına dönmemeliydi, bu yüzden mutlu değilim. olay öyle yerlere bağlandı ki luffy en başından beri bir projeymiş. shanks meyveyi yanlıslıkla yedirmemiş, rayleight boşuna eğitim vermemiş, herkes luffy'nin joyboy olabileceğini seçilmiş oldugunu bilerek hareket etmiş, bu durumdan memnun değilim. luffy sıradan biri olarak kalmalıydı tanrı olması kaidoyu bu şekilde yenmesi beni mutlu etmiyor.
Luffy seven demedim, Luffy fan dedim.

ben luffy'i seven birisiyim. birisi demiş luffy'i sevenler memnun diye ben memnun değilim. luffy sıradan bir lastik adam olarak korsanlar kralı olma yolunda mücadele vermesini sevdim. herkes korsanlar kralı olabilmeliydi bu seçilmişlerin savaşına dönmemeliydi, bu yüzden mutlu değilim. olay öyle yerlere bağlandı ki luffy en başından beri bir projeymiş, shanks meyveyi yanlıslıkla yedirmemiş, rayleight boşuna eğitim vermemiş, herkes luffy'nin joyboy olabileceğini seçilmiş oldugunu bilerek hareket etmiş, bu durumdan memnun değilim. luffy sıradan biri olarak kalmalıydı tanrı olması, kaidoyu bu şekilde yenmesi beni mutlu etmiyor.
Luffy Tanrı değil. Yediği meyve şerefsiz çıktı. G2 G3 G4 hepsi iyiydi. G5'te fena sıçtı attı kenara. Oysa biz Katakuri tarzı bir uyanış bekliyorduk. Çok mu şey istedik Oda senden. İşin garibi her yeni güçte şaftı kayıyor, enerjisi bitiyor. Allah enerjini almasın Oda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık