Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045: Sonraki Seviye

Bölüm Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 171 32.3%
  • Orta

Kullanılan: 71 13.4%
  • Kötü

Kullanılan: 288 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    530
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam yansıtamamış çizimiyle, gördüğümüz bir şey yok ama olan şey o mühtemelen.
Abi yansıtamama falan yok, lastik olan şey beyaza dönmüş. Yana falan esnediği yok, düz mızrak gibi saplanmış. Sizin dediğiniz gibi olsa, kafa böyle olur.
Böyle olmaz

Dragonball esintisi bu sefer fırtına gibi.O açıdan kötü bir Joy boy da görebiliriz birkaç farklı formu olabilir.

Hayır şu an seri tamamen bleach'e bağlandı bence. ichigo yenilince maske nasıl ortaya çıktıysa luffy yenilince meyve ortaya çıktı. bleach de maske psikopat bir karakterdi one piecde de ona benzer bir psikopatlık var ...

Luffy direnmeyi bırakınca meyvenin tüm gücü ortaya çıktı ...

O kadar rezalet kötü bir bölümki Kaido Lufy şaklabanına kes artık deyip ağzının ortasına vursada gebertse lufy kendine gelse ne kadar irenç rezil itici çizimler lufy'den irendim resmen Kaido kaybetsede gerçek kazanan odur Lufy şaklabanını döve döve yoruldu dalmayan kimse kalmadı bu arcda gerçek imparator olduğunu gösterdi.

O kadar rezalet kötü bir bölümki Kaido Lufy şaklabanına kes artık deyip ağzının ortasına vursada gebertse lufy kendine gelse ne kadar irenç rezil itici çizimler lufy'den irendim resmen Kaido kaybetsede gerçek kazanan odur Lufy şaklabanını döve döve yoruldu dalmayan kimse kalmadı bu arcda gerçek imparator olduğunu gösterdi.
irenç lüfi .s

Ona da yandan savurup düz çakarsın yumruğu daha sert vurmak için. Yandan geliyor diye yumruk illa kafasının yanından vuracak diye bir şey yok ortaya vurmuş işte. Beni mi trollüyorsunuz topluca anlamadım ki. Neyse yandan esnetiyo diyim ben de bu tartışma ile daha vakit kaybettirmeyin la bana. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 23)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık