Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasan Kata'dan sonra da aynı şey oldu sana Zurna'da ko oldu deseydim inanacak mıydın ? Lütfü böyle bir karakter yarın öbür gün, gözlerinin kaydığına şahit olacaz olmazsak gelip olmadı bu sefer diyebilirsin ama olacağından sen bile korkuyorsundur.
Yahu Luffy ile alakası yok bunun çok iyi biliyorsun. O çok övdüğünüz Zoro bu arc kaç kere bayıldı? Kamazo'nun kendi silahları bile olmayan en ufak koka emaresi görmediğimiz saldırısını alıp delinince bayılıp gitmedi mi? Öyle 10-20 saniyelik de değil 1 gece baygın yattı. Luffy ağzında bomba patladı diye 10 saniye bilinci gidik olduğu için mi bunlar?

Bu Katakuri de değil Kaido. Şu Apoo konusunu açtığınız her sıra aklınıza Orak gelsin.

Allah'tan dualarımız kabul olmuyor yoksa Luffy 250 kere tek yiyecekti bu arc hahaha alsjdasdj iyi güldürdün ya xD
Yahu Luffy ile alakası yok bunun çok iyi biliyorsun. O çok övdüğünüz Zoro bu arc kaç kere bayıldı? Kamazo'nun kendi silahları bile olmayan en ufak koka emaresi görmediğimiz saldırısını alıp delinince bayılıp gitmedi mi? Öyle 10-20 saniyelik de değil 1 gece baygın yattı. Luffy ağzında bomba patladı diye 10 saniye bilinci gidik olduğu için mi bunlar?

Bu Katakuri de değil Kaido. Şu Apoo konusunu açtığınız her sıra aklınıza Orak gelsin.
Zoro, rakibini indirmeden bayılmadı hiç, geçeceksin onları.

Haplarını almadan insan içine çıkma canparem :utaniyorum: Adamlar cevap vermişti zaten.
Canparem mesajlarına mesaj atmıştım zaten, haplar sana hem yakındır hemen alıver :)

E zaten kafasının geriye gittiğini ve hiç birşey olmadan geri geldiğini bir çok kez gördük. Dahada mi geri gitmiş ne olmuş bu mu artık parametremiz

Allah'tan dualarımız kabul olmuyor yoksa Luffy 250 kere tek yiyecekti bu arc hahaha alsjdasdj iyi güldürdün ya xD

Zoro, rakibini indirmeden bayılmadı hiç, geçeceksin onları.

Canparem mesajlarına mesaj atmıştım zaten, haplar sana hem yakındır hemen alıver :)
Kaido üstte rakibi değil miydi? Arkasındaki karakter savaşa devam etmedi pi. sırıtışı yapıp gitti.:D Sen yine yeni ştandartlar çıkarıyon. Bayıldı mı? Bayıldı.

Yeti Kardeşler rakibi değildi diyorsun. Apoo rakip miydi? Bir anda yandan öteden savaşa girdi saldırdı. Bizimkiler ne oldu farkında bile değildi. O sıra herkes bir atak yerken Luffy 2 atak yedi. Biri de bomba patlaması idi. Neyse Ferit, sıkıldıkça eski konuları canlandırıyon. Şu an karşısında Kaido var. Ve Luffy'nin seviyesi de resmen ben Yonko'yum diye bağırıyor. Belki de fazlası var. O yüzden bırak bahaneleri, kabul edin hakkını verin yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık