Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
(Senin edit üzerinden yaptım, Roger'ı gömmeye sayfa yetmiyor çünkü.)

Gol D. Roger

*En büyük rakibini Garp'ın yardımıyla yen.

*Başka bir rakibine karşı hava şartlarıyla paçayı kurtar.

*Rakip tayfanın önünde secdeye kapan.

*Linlin'e bulaşmaya korkup, gizlice pone çal

*Hastalıktan öleceğini bile bile çocuk yap, karının ölümüne sebep ol, çocuğunu düşmanın Garp baksın, çocuğun ölürken, eski rakibin Newgate kurtarmaya çalışsın. Sağ Kolun da 4k yayınla çekirdek eşliğinde ölümünü seyretsin.

Monkey D. Nika

*Karşılaştığın tüm rakiplerini 1v1de yen.

*Yeni nesildeki en büyük rakiplerini yancın yap.

*Rakiplerinden üye almak için değil, arkadaşlarını kurtarmak için başını eğ.

*Linlin'e racon kes Balık Adam adasını kendi bölgem yapacağım de.
*Yeni nesildeki en büyük rakiplerini yancın yap." burada bahsedilen yancı Kid falan herhalde:artiz:

İns herkese tek atar luffy hep dayak yiyip durdu şekiller değişsin artık akainu shanks karasakal im hariç karşısında rakip olmaz bu saatten sonra ki artık kaç bölüm oldu şimdiye kk olması lazımdı wano arci sanki hiç bitmicek gibi o kadar çok karakter varki oda sağolsun hepsinide merak ediyor insan .

Yanlış anlamadıysam Luffy zaman atlaması sırasında yaşadıklarını gösteren bir flashback var. Luffy aldığı eğitimlerle birleştirmiş ve ortaya yeni bir form çıkarmış. Tabi eğitim sırasında aldığı formlar Gear 4 üzerine uygulanmıştı. Belli ki artık Gear 5 formuna yedirecek.

İns herkese tek atar luffy hep dayak yiyip durdu şekiller değişsin artık akainu shanks karasakal im hariç karşısında rakip olmaz bu saatten sonra ki artık kaç bölüm oldu şimdiye kk olması lazımdı wano arci sanki hiç bitmicek gibi o kadar çok karakter varki oda sağolsun hepsinide merak ediyor insan .
Elbaf'in wano'dan zorlu olacagini düsünüyorum. Dolayisiyla luffy'yi zorlayacak hatta şuanki luffy'den güçlü rakip olabilir orada. Eger yonkou'larin üstunde olup kk olmak istiyorsa elbaf bunu saglayabilir.

Shanks'in hala BB. tarafindan öldürülcegini düsünüyorum. Elbaf sonrasi akainu falanda hikaye olur. En son vs'si BB ile yapar diye bekliyorum raftel öncesi. Im olayi ise raftel sonrasi kk. olduktan sonra.

Kaido Luffy'nin meyveyi yeseymiş sıradan içinden geçermiş bütün serinin.

Adamın sopası meyvesinden çok daha fazla iş görüyor. Zaten bir tam dönüşüm hali var evlere şenlik. Dayağı bu formuyla yiyor ki şekli bozulmasın. He bir de Bolo Bolo nefesi var. Arada onu atıyor şov olsun diye.
Shanks yese nasıl olurmuş, ne de olsa elindeydi.😁

He ya, bu arada Shanks manyağı meyveyi niye yanında gezdiriyordu? Niye yemiyor veya başkasına yedirmiyor? Bir yere veya kişiye mi götürecektir? İleride çıkar herhalde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık