Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kolaylık olsun.

1. Resimdeki bilgi, Kaido'nun kanabo'su lastik olmuş.

2'de Luffy, Kaido'yu sektire sektire gökyüzüne çıkarıyormuş.

3 Kaido vurmuş Luffy gıdıklanmış, Luffy vurmuş, gökyüzündeki Kaido yere montalanmış.

4 Luffy, Kaido'nun ejder formunu ip olarak kullanmış üzerinde atlıyormuş.

5 Luffy, Kaido'nun 2 yılda yemediği dayağı 3 dakika da atmış
Bir de snake man moduna giriyormuş Luffy ve Kaido fbsi görüyormuşuz ufak reborn'dan bilgi diye eklemiş bi adam reborn ne bilmiyorum.

Luffy'nin bu yetenekle Kaidoyu çocuk gibi şamarlaması kendisinin meyve felan değil direk tanrı olduğunu gösterir one piece de.

Bundan sonra ne çizecek acaba.

*En büyük rakibini Garp'ın yardımıyla yen.
Bu dövüşün nasıl olduğu daha kesinleşmedi. 3v4 de olabilir, Roger&Garp vs Xebec de.
*Başka bir rakibine karşı hava şartlarıyla paçayı kurtar.
Bir filoya karşı tek gemiyle durdu. Buggy'nın ısrarlarına rağmen dövüşten çekilmedi.
Nika'nın tükürüğü de kendi üstüne düştü diye kurtuldu o zaman onu niye saymıyon :D
*Rakip tayfanın önünde secdeye kapan.
Zamanı kısıtlı olmasa yapmazdı muhtemelen ama haklısın yapmaması gereken bir şeydi.
*Linlin'e bulaşmaya korkup, gizlice pone çal
Yapabiliyorsa neden yapmasın ki ? Brook reis yapabildi diye aldığı ödüle bak
*Hastalıktan öleceğini bile bile çocuk yap, karının ölümüne sebep ol, çocuğunu düşmanın Garp baksın, çocuğun ölürken, eski rakibin Newgate kurtarmaya çalışsın. Sağ Kolun da 4k yayınla çekirdek eşliğinde ölümünü seyretsin.
Lan jsjsjjs... Tek başına mı yaptı çocuğu :d Kadın kabul etmeseydi.
Monkey D. Nika

*Karşılaştığın tüm rakiplerini 1v1de yen.
Çoğunda 2-3 kez şarj oluyor ama olsun :d

*Yeni nesildeki en büyük rakiplerini yancın yap.
*Rakiplerinden üye almak için değil, arkadaşlarını kurtarmak için başını eğ.
:respect:
*Linlin'e racon kes Balık Adam adasını kendi bölgem yapacağım de.
Sonra da Linlin'in elinden, Germa'nın ve Jimbe&tayfasının büyük fedakarlığı sonucu kurtul.

Bu dövüşün nasıl olduğu daha kesinleşmedi. 3v4 de olabilir, Roger&Garp vs Xebec de.
Dostum alakası yok. Luffy canavar korsanlarına Sakazuki'nin yardımıyla girsin. Kaidoyu 1v1 alsın diğer isimleri sakazuki kessin yine denizcilerdeki düşmanından yardım almış olacaktı. Diğer yorumların bahane veya eğlenceli cevaplar onları geçtim zaten :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık