Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu oda zaten bunları daha önceki bölümlerde bağıra bağıra getiriyorum dedi. Manga şuan gayette güzel ilerliyor. Adam düşe kalka savaşa savaşa güçlendi. Haksız olarak gören varsa mangayı okumasın daha iyi.
25 yıldır yazdığım hikaye: Luffy her gün vapura binip karşıya geçiyor. Okulda türlü şaklabanlıklar yaparak herkesi güldürüyor.

Son bölüm yazdığım hikaye: 70'lerde Nika diye biri varmış. Vapura biner ve insanları güldürürmüş.

Ben de çok zekiyim reis. Bak nasıl önceden ipucu verdim. Beğenmeyen okumasın bu arada. :)

e tamam da bu zamana kadar neden öldürmedin ya da buna çaba harcamadın adam yonkou seviyesinde ha dedim mi öldürebilecen mi?
Ya burada bir yanlışın var, bu zamana kadar öldürmedin demeni doğru bulmuyorum. Yani Luffy denizlerde toplasan bir yıllık korsanlık yapmamıştır. Sürekli o adadan diğer adaya geçtiği için takip edebilmeleri de mümkün değil. Ellerine Vivre kartı geçmiş olsa yüz yerde Luffy'ye saldırırlardı kesin. Bu veledin nereye kadar gideceği kesin değildi başlarına bela açmaya başladıkları zaman Alabasta'da, Crocodile'yi yendiği zamandı. Sonra Skypea'ya gittiler oradan döndüler Water 7'de, Dünya Hükümeti'yle karşı karşıya geldiler Enies Lobby'de zaten büyük bir mücadele yaşandı yanlışlıkla Buster Call çağırdı o dahil indirmeye güç yetiremedi. Zaten Shabaody arcında bütün tayfa dağıldı, orada en büyük yok oluşu yaşayacaklardı eğer Rayleigh ve Kuma olmasaydı. İmpel Down'da Magellan tarafından öldürülüyordu az kalsın. Marinford'da zaten başına geleni söylemiyorum Denizcilerin en önemli 5 adamıyla karşı karşıya geldi. En azından Kizaru, Sangoku ve Akainu öldürmek için saldırıyordu. Kuzan'da farklı değildi. Bir tek Garp'ın yüreği torununa saldırmaya el vermedi. Bu çocuk zaten seri boyunca çok defa ölümün kıyısından döndü.

Aklima geldi de, Nika meyvesini yiyen 800 yil önceki bir dev de olabilir. Im ve dev hasirsapka olayi belkide bu benzerlikten verildi. Belki de joyboy bu meyveyi yedi zamaninda ve o aslinda D. olan bir devdi.

Elbaf birçok soru için anahtar arc olucak diye düsünüyorum.

Ya burada bir yanlışın var, bu zamana kadar öldürmedin demeni doğru bulmuyorum. Yani Luffy denizlerde toplasan bir yıllık korsanlık yapmamıştır. Sürekli o adadan diğer adaya geçtiği için takip edebilmeleri de mümkün değil. Ellerine Vivre kartı geçmiş olsa yüz yerde Luffy'ye saldırırlardı kesin. Bu veledin nereye kadar gideceği kesin değildi başlarına bela açmaya başladıkları zaman Alabasta'da, Crocodile'yi yendiği zamandı. Sonra Skypea'ya gittiler oradan döndüler Water 7'de, Dünya Hükümeti'yle karşı karşıya geldiler Enies Lobby'de zaten büyük bir mücadele yaşandı yanlışlıkla Buster Call çağırdı o dahil indirmeye güç yetiremedi. Zaten Shabaody arcında bütün tayfa dağıldı, orada en büyük yok oluşu yaşayacaklardı eğer Rayleigh ve Kuma olmasaydı. İmpel Down'da Magellan tarafından öldürülüyordu az kalsın. Marinford'da zaten başına geleni söylemiyorum Denizcilerin en önemli 5 adamıyla karşı karşıya geldi. En azından Kizaru, Sangoku ve Akainu öldürmek için saldırıyordu. Kuzan'da farklı değildi. Bir tek Garp'ın yüreği torununa saldırmaya el vermedi. Bu çocuk zaten seri boyunca çok defa ölümün kıyısından döndü.
Dünya Hükümeti, Doflamingo olayından sonra Issho'yu Dressrosa'ya gönderiyor ve Ishho'nun oraya varması bir gün bile sürmüyor. Takip etme işini geçelim o yüzden. Tespit edildikleri anda çok kolay bir şekilde takip edilebilirlerdi.

Saydığın olayların hepsi Luffy'nin meyvesinden bağımsız olan şeyler. Luffy meyve yememiş olsaydı da bunları yaşayacaktı.

Kaido’yu Luffy’nin indirmemesi gibi bir durum mevcut sanırım. Kaido ile Luffy dövüşü bitmeye yakın adaya amirallerin basacağını ve bunları aklamaya çalışacağını düşünüyorum.

Luffy’nin Kaido’ya yapılan saldırıyı engelleyip bu iki korsanın savaşı diye bağırdığı bir panel geleceğine emin gibiyim.

Birebirde Kaido daima alır, ama artık bitik durumda amiraller ve donanmaya karşı koyamayıp ölmüştür ve Luffy’ler kaçmayı başarmıştır gibi final bekliyorum.

Bu Joy Boyun birde Kaido boyutu var. Kaido Joy boyu bildiği için ve Luffye sende Joy Boy değilsin derken hayal kırıklığı yaşamış gibiydi.

İçki içip değişken ruh haline girmesi ve çabası Joy Boy olmadığını bildiğinden onun gibi davranmak istemesi olabilir.

Kaido bu dünya da bir tek kendisine Joy Boyu rakip görüp onunla karşılaşma lüksünü istiyor gibi.

Yani bu dövüş salt Luffy Joy Boy oldu Kaidoyu yenecekten ziyade Kaido penceresinden yıllardır beklediği an ve kader boyutunda şekilenebilir.

Belki de Kaidonun ölmek istemesi de buna bağlanacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık