Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1045. Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu gözleri değişme olayı luffy'nin gücünün etkisi mi yoksa kaidonun yeter artık diyip ciddileşmeye başlaması mı (şu ana kadar ciddi savaşmıyordu imasında bulunmuyorum taşlamayın beni)

Bu gözleri değişme olayı luffy'nin gücünün etkisi mi yoksa kaidonun yeter artık diyip ciddileşmeye başlaması mı (şu ana kadar ciddi savaşmıyordu imasında bulunmuyorum taşlamayın beni)
Öngörüşe göre kendisi değiştiriyor, muhtemelen uyanış moduna geçecek.

Şöyle olabilir: Belki kralların hakisi yoksa zoan türlerinde meyve uyanınca vücudun kontrolünü alıyordur. Böylece Impel Down'dakiler de açıklanmış olur. Belki onlar meyvesini uyandırmış bir grup kral hakisiz kişidir.

Bu bölüm çok kritik. Kaido uyanış açmazsa Luffy pis dövüp 1 bölümde işi bitirir. Eğer uyanış açarsa bu bölüm sonu, 2 bölüm güzel dövüş okuruz. (tabi Oda hakkını verebilirse)

Kaido uyanış açarsa zirve karakterden olur kendisi de ayrıca.

E. Oda luffy yi zorlamadan dövüş kazandırmaz. Fakat Kaido'nun uyanış açması demek aynı zamanda luffy nin bu halinin normal kaido yu aştığı anlamına gelir. Yani bir noktada luffy yi kaido yu yenecek kıvama getirirken öte yandan kaidoyu luffy ye denk hale getirmeye çalışacak. Gibi gibi yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 12)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık