Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin tek sevilme sebebi bu değil şimdi yine başlamayın altyapı çalışmalarına. O iş Garp, Dragon, D. belli olduktan sonra bitmişti zaten.
Ben şahsen Luffy'i, o haksızlığa karşı gösterdiği duruştan ötürü severim. Herkes başka bir tarafını sevdiğini söyleyebilir ama beni en çok etkileyen, o haksızlığa karşı gösterdiği tutumdur. Bunu da seri başından beri yapıyor. Ha aile, soy sop diyenlere, dressrosa arkında Luffy bol bol cevap veriyor. X kişi, ailesi soyu sopundan ötürü kötülenemez veya yükseltilemez diye söylüyor adam. Yani, babasından haberi olmayan adamı da babasından ötürü övmezin be kardeşim. Garp da çok faydalı bir dede değildi mesela. Ace yerine Luffy idam sehpasında olsa, ne değişirdi?

Demem o ki, son Gear 5 olayı bile Luffy'e yazar. Adam 800 yıldır uyandırılamayan meyveyi uyandırmış.

@Alpamis, @Raiden. Hadi bu iyiliğimi de unutmayın. Sizden de Kaido'ya övgüler dizmenizi bekliyorum.

Yoo valla hiç de öyle köyünden çıkmış kimsesiz ya da son derece sıradan bir aileden çıkmış ana karakter fantezim olmadı hiçbir zaman xD Ailecek efsane olmak varken ne yapayım la Wano ırgatı kıvamındaki ebeveynli ana karakteri? :ehe:
Dede Garp, baba Dragon, kirve Shanks, hoca Rayleigh, anne bu gidişle muhtemel Imu, miras JoyBoy, meyve ilah Nika, ve en önemlisi en yakın arkadaşı Zoro.

Bu kadar efsanelikte fazla gibi sanki, doğu maviden 30 IQ rastgele birini tutup şu profile soksak o da kral olur zaten :D

Şuan yabancı sayfalarda da gruplarda filan sODA ya karşı bir hayal kırıklığı var çizimden ötürü... Hem de bir öfke...

Luffy fanlarının demeyeceği düşünülen bir şey varsa bunu Alpa demiştir. Alpa'nın argümanlar bumerang gibi dönüp dolaşıp bizim camiaya saplanıyor.
Bazı dış mihraklar çok zorlayınca ben de onlar gibi yapacağım diye tutturmuştu bir ara reis. Kim ne diyorsa aynıyla gidiyordu üstüne ve bunu kullanan zalımlar oldu.
Ben şahsen Luffy'i, o haksızlığa karşı gösterdiği duruştan ötürü severim. Herkes başka bir tarafını sevdiğini söyleyebilir ama beni en çok etkileyen, o haksızlığa karşı gösterdiği tutumdur. Bunu da seri başından beri yapıyor. Ha aile, soy sop diyenlere, dressrosa arkında Luffy bol bol cevap veriyor. X kişi, ailesi soyu sopundan ötürü kötülenemez veya yükseltilemez diye söylüyor adam. Yani, babasından haberi olmayan adamı da babasından ötürü övmezin be kardeşim. Garp da çok faydalı bir dede değildi mesela. Ace yerine Luffy idam sehpasında olsa, ne değişirdi?
Luffynin sevilecek çok tarafı var. Tuzak bir yaklaşımdı zaten hurdacı reisin yazdıkları :D
Garpın durumu çok karmaşık. Ama en azından Ace olsun Luffy olsun babalarından daha çok hakkı geçtiği kesin. Ömrü de kavgada geçmiş adamın. En fazla psikolojisi kaldırmadı ve hata yaptı dersin. Yoksa her şeye rağmen yine son kertede ailesine göz kırptı ve Luffynin önünden çekildi. Babaları ise evlatlarının durumunu bilebilecek adamlar. Roger zaten doğrudan söylüyor. Garp onları en azından delikanlılık zamanlarına kadar gizleyebilmiş. Bu da bir şey.

Bazı dış mihraklar çok zorlayınca ben de onlar gibi yapacağım diye tutturmuştu bir ara reis. Kim ne diyorsa aynıyla gidiyordu üstüne ve bunu kullanan zalımlar oldu.

Luffynin sevilecek çok tarafı var. Tuzak bir yaklaşımdı zaten hurdacı reisin yazdıkları :D
Garpın durumu çok karmaşık. Ama en azından Ace olsun Luffy olsun babalarından daha çok hakkı geçtiği kesin. Ömrü de kavgada geçmiş adamın. En fazla psikolojisi kaldırmadı ve hata yaptı dersin. Yoksa her şeye rağmen yine son kertede ailesine göz kırptı ve Luffynin önünden çekildi. Babaları ise evlatlarının durumunu bilebilecek adamlar. Roger zaten doğrudan söylüyor. Garp onları en azından delikanlılık zamanlarına kadar gizleyebilmiş. Bu da bir şey.
Lastik meyvesi yiyip seri sonu KK olacak kişiye sıradan çocuk demek de ne bileyim, ilginçmiş. Ucuz numaralar bunlar, Kid fanlarından daha iyisini beklerdim.

Garp ikisini de kurtarıyordu bir bakıma. Ah o Ace'in mallığı olmayaydı.

Reis bunun cevabını fii tarihinde vermişti 😉
Aynı adam tanrı için can verecekti ve her ark farkında olmadan tanrıya inanıyorum çekiyordu ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık