Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla hangi aklıselim kişileri kast ediyorsun bilmiyorum. Ama benim gördüğüm o fanlar ya dövüşlerin azlığından yakınırlar ya da hikayeye zenginlik katan güzel unsurlara gömerler.
'Ya da' yerine 've' yazsaydın benim cv olurdu bu. İkisinden de şikayetçiyim çünkü. Hem dövüşler yetersiz hem de hikaye adına sunulan unsurların çoğu tabuta gömmelik. :/

Senin bakış açın ile bakmadığım için ortak noktada buluşamayız bu konuda. Zevk meselesi diyelim.
Zevk meselesi diyerek geçmeyelim bence basitçe. Kehanet, seçilmişlik gibi meseleler çok yaygın unsurlardandır. Bazıları sever bazıları sevmez. Evet zevk meselesidir. Seride istemediğin bir gelişme olduğunda bunu dile getirmek de normaldir. Ama sırf seri istediğin gibi gitmedi, seriye dair kurduğun düşünceler tutmadı diye seriye laf atmak hatta bunu da aşıp bu haliyle beğenenleri aşağılayan mesajlar atmak başka seviye. Daha iyi canlandırabilmen için şu örneği vereyim, Zoro=Luffy diyen ve buna cidden inanan üyenin aksi ispatlandığında seriye ve takipçilerine laf ettiğini düşün, benzer şeyler.

Neyse sana patlamış gibi oldum hocam kb

'Ya da' yerine 've' yazsaydın benim cv olurdu bu. İkisinden de şikayetçiyim çünkü. Hem dövüşler yetersiz hem de hikaye adına sunulan unsurların çoğu tabuta gömmelik. :/
İşte iyi ki senin gibilere kalmıyor hemşo asdfasdfd

Edit: Genel kitle üzerinden konuştum bu arada. O unsurların hangileri olduğunu bilsem dahil olup olmadığını derim bu kafamdaki profile. Yoksa bu iki unsur da şimdilik aşırı iyi değiş zaten. Dövüşler haddinden daha özensiz kurgu ise bazen çok yapmacık.

@Raiden babasız büyüdü diye demiştir ama iyi olmuş. Düşünsene Luffy Dragona benziyormuş :( Hayali bile kötü. Neyse ki kendi başına harala gürele büyüdü çocuk.
Yoo valla hiç de öyle köyünden çıkmış kimsesiz ya da son derece sıradan bir aileden çıkmış ana karakter fantezim olmadı hiçbir zaman xD Ailecek efsane olmak varken ne yapayım la Wano ırgatı kıvamındaki ebeveynli ana karakteri? :ehe:

@Raiden babasız büyüdü diye demiştir ama iyi olmuş. Düşünsene Luffy Dragona benziyormuş :( Hayali bile kötü. Neyse ki kendi başına harala gürele büyüdü çocuk.
Dragon ve Garp okeydi ya fazla göz önünde tutulan bir şey değildi. Hatta her annesi babası güçlü olan güçlü mü olacak diye muhabbetler, argümanlar çok vardı diye hatırlıyorum. Neyse reis daha tartışmayacağım ben bölüm çıkınca Red geliyor çünkü. Ona hazıralanın!

Dragon ve Garp okeydi ya fazla göz önünde tutulan bir şey değildi. Hatta her annesi babası güçlü olan güçlü mü olacak diye muhabbetler, argümanlar çok vardı diye hatırlıyorum. Neyse reis daha tartışmayacağım ben bölüm çıkınca Red geliyor çünkü. Ona hazıralanın!
Ona bir çakmak gazı sıkarız kendi ateşinde yanar. Adam gözlem hakisini uyandırıp bölümden kaçtı. Nerede görülmüş yoksa Redinin spoilerdan kaçtığı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık