Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine de bu kadar çok abartmasına gerek var mıydı Oda'nın? Ne anlamı kaldı o zaman korsanlar krallığının onun bunun? Şuan hiç bi şeyin önemi yok. Ortada bir kehanet var o gerçekleşecek. Çok basit.
Yahu One Piece evreni içinde yaşayan ve bu yarışı izleyen birisi olsan diyeceğim tamam. Ama zaten bu çocuğun KK olmaması gibi bir ihtimal söz konusu değildi ki. Bizim için değişen bir şey yok yani. Farkı gerçekten anlamıyorum. Bizim için zaten asla KK olacak mı değil nasıl olacak sorusu önemliydi hala daha böyle. Tek farkı bu gerçeğe evren içi mistik bir yanın katılmış olması.

Ha diyorsan ama o challenge havası Luffy'nin torpiliyle yok oldu gene de, orada da tam olarak "bir tanrı tarafından seçilmişlik" durumu yok henüz. Sadece geçmişte yaşamış birilerinin bir şekilde geleceği görüp yorumlaması var.

Demek istediğimi anlatmak için şöyle bir örnek vereyim, Shirly Luffy'nin geleceğini öğrense ve KK olacak bu çocuk dese o zaman her şey anlamını yitirir miydi? Hayır. Shirly spoiler vermiş olurdu. Bu olayın da gözümde çok farkı yok.

Yahu One Piece evreni içinde yaşayan ve bu yarışı izleyen birisi olsan diyeceğim tamam. Ama zaten bu çocuğun KK olmaması gibi bir ihtimal söz konusu değildi ki. Bizim için değişen bir şey yok yani. Farkı gerçekten anlamıyorum. Bizim için zaten asla KK olacak mı değil nasıl olacak sorusu önemliydi hala daha böyle. Tek farkı bu gerçeğe evren içi mistik bir yanın katılmış olması.

Ha diyorsan ama o challenge havası Luffy'nin torpiliyle yok oldu gene de, orada da tam olarak "bir tanrı tarafından seçilmişlik" durumu yok henüz. Sadece geçmişte yaşamış birilerinin bir şekilde geleceği görüp yorumlaması var.

Demek istediğimi anlatmak için şöyle bir örnek vereyim, Shirly Luffy'nin geleceğini öğrense ve KK olacak bu çocuk dese o zaman her şey anlamını yitirir miydi? Hayır. Shirly spoiler vermiş olurdu. Bu olayın da gözümde çok farkı yok.
Senin bakış açın ile bakmadığım için ortak noktada buluşamayız bu konuda. Zevk meselesi diyelim.

Öyle olmazdı, 50 bölüm ırgat dramından kısar karakter gelişimine ekler hem aksiyonu arttırır hem de bütün bu aksiyonları daha sağlam bir temele oturturdu. Hikayede boşluk kalmazdı, çok daha güzel bağlardı konuları vs. Fan derken aklı selim, seriye değer veren adamları kastediyorum.
Valla hangi aklıselim kişileri kast ediyorsun bilmiyorum. Ama benim gördüğüm o fanlar ya dövüşlerin azlığından yakınırlar ya da hikayeye zenginlik katan güzel unsurlara gömerler.

İçerlemişsin yav belli. Luffyci olsam ben de aynı durumda olurdum. Kid'i az mı savunduk geçen haftalarda...
Bu bölüme salladıklarımın zekatını versem haterlar ihya olur lan. 25 yıllık bir karakteri sevip sevmemenin tek bir olay üzerinden değerlendirilip durulmasına karşılık yazdım işte.

Kid'e h.haki yakındır relaks, bizde

Bu bölüme salladıklarımın zekatını versem haterlar ihya olur lan. 25 yıllık bir karakteri sevip sevmemenin tek bir olay üzerinden değerlendirilip durulmasına karşılık yazdım işte.

Kid'e h.haki yakındır relaks, bizde
Yav @Raiden başta olmak üzere bunun demagojisi çok yapıldığı için ben de yarayı kaşıyıp kanatıyorum. Bunun keyfini alalım biz de hakkımız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık