Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evrende 3 tip insan olsa. Atıyorum güneş-ay ve normal insanlar olarak ayrılsa. Tüm karakterler bir kategoriye sokabilirsiniz. Kid'e yinede normal insan düşer. :D

Bu yüzden artık Luffy'nin tarafında değilim. KK olmayı hakeden Kid'dir. Diğerleri faso fiso.

Yok ben kullanim olarak logia gibi demek istedim logia vari ozellik gostermesi acisindan degil bolge bazli meyve açıp kapıyor. Diger zoanlar full moda girmeden kullananiliyor. Bolge bazli haki gibi yani. Diger zoanlar illa full body haki gibi kullanıyorlar modlu şekilde.
Onun da istisnaları çıkabilir. Laffitte de Marco gibi kullanıyor çünkü.

Joy Boy olayına karşı tepki buysa D. ve iradesi saçma bir noktaya bağlanırsa bakalım neler olacak. :rolleyes:
D'nin İradesi serinin en uzun işlenen konseptlerinden biri. Seri boyunca bütün D'lere atıf yapılarak işleniyor.
Marineford'da Beyazsakal'ın iç ve dış diyalogları D'nin iradesine sahip birinin çağı değiştireceğini olan eder şekildeydi. D'nin İradesi nasıl açıklanır bilemem de Beyazsakal'ın çağı aşan iradeyi göster sözü, son konuşması falan güme gitmiş gibi gözüküyor sanki bu bölümle.

"O sen değilsin. Roger'ın beklediği adam sen değilsin. Çünkü yanlış meyveyi yedin. GURARARARARA"

Evet, ankanın özelliği yaraları iyileştirmesi mesal. Anka özelliği bu. Nika'nın da özelliği o olmalı ki meyvede o özellik olsun.
Tamamda Anka diye bir varlik evrende varmiydi ki eminmiyiz. Dinazorlar var diye ankada olacak mi yani Op evreninde. Meyve olarak degil canlı olarak konusuyorum. Meyvenin olaylari ne tabi bilmiyoruz. Ama ben herhangibir bilimle üretilmiş seyler olmasını istemiyorum zaten. Direk fantastik olmasi taraftarıyım. Balik adamlar gibi yada haki gibi. Evrende böyle bir dinamik olsun. Neyse demem o ki yasamis olmak zorunda degil Nika veya ırkı. Yada Anka yada herhangibir mistik varlık.

Nika gerçek birisiyse ve Joyboy'dan daha önce yaşamışsa 800 yıl önce şeytan meyveleri çıktı diye teori üretenler vardı, hepsi yanlış çıktı o zaman. Meyveler dünyanın başlangıcından beri var olduğu ortaya çıkarsa şaşırmam. Seri AoT'a dönecek diye korkuyorum. :(
Nika diye biri oldugunu sanmam ama Joy boy bu meyveyi yemis olabilir kayip yüzyilda ve sonrasinda o dönemki hükümetle vs. atip kaybetmis olabilir. Gorosei diyor zaten 800 yildir kaçıyor meyve diye.

Meyvelerin kökenine inermi bilmem ama bunu en iyi vegapunk açiklar heralde. Ona özel bir arc ayirabilir.

Nika gerçek birisiyse ve Joyboy'dan daha önce yaşamışsa 800 yıl önce şeytan meyveleri çıktı diye teori üretenler vardı, hepsi yanlış çıktı o zaman. Meyveler dünyanın başlangıcından beri var olduğu ortaya çıkarsa şaşırmam. Seri AoT'a dönecek diye korkuyorum. :(
Şeytan meyvesi konusunun ucu açık doğal bir şey de olabilir lanet gibi yapay bir şey de çıkabilir sonsuz işkence gibi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 44)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık