Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elbette bir şekilde açıklamaya çalışacak. Ne diyeceğini bekleyip görelim ama şu tablo hiç umut vermiyor. Ben aynı şeyi Oden Wano'ya döndükten sonraki bölümlerde de yaptım. Çok itiraz ettim çok söylendim millet artık bana tepki göstermeye başladı dur açıklar belki falan diye. Sonuç itibariyle leş bir mevzu olarak kaldı Oden mevzusu. Bu durum da ona benziyor mangaka kendi ayağına sıkmış çıkış yollarını kapatmış gibi. Ama inşallah yanıltır, mahcup eder. Op'u benden çok seven yoktur buna gocunmam.
Luffy için yaptığı hareket bence Oden mevzusuna göre çok daha devasa bir değişiklik. O yüzden Oden hikayesi gibi salla pati bırakmayacağına güveniyorum.

Bu grosei gomu gomu adını biliyor da Luffy peşine neden bir amiral takmadilar. Adını yeni mi öğrenmişler...

Garp senin torunun da tanrı meyvesi var diye Garp a neden baskı kurmadilar. Veya Garp üzerinden Luffy i tehdit etmediler?
Garp’ı şu şekilde tehdit ettikleri an 2-3 tanesinin ölüsü çıkardı o yüzden.

Bu grosei gomu gomu adını biliyor da Luffy peşine neden bir amiral takmadilar. Adını yeni mi öğrenmişler...

Garp senin torunun da tanrı meyvesi var diye Garp a neden baskı kurmadilar. Veya Garp üzerinden Luffy i tehdit etmediler?
Bence denizciler Luffy'nin meyvesinin gücünü bilmiyorlar.

Ben normal Luffy'yi istiyorum arkadaş. Beğendirmeye çalışmayın 1001. bölümden Luffy'yi gördüm bi fena oldum. Başlarım joyboyuna da nikasına da ya.

Valla ister kabul et ister etme ihtiyarlar üstüne koymuş.Meyvenin adını bile değiştirmişler Marco'nun meyvesine bile bunu yapmıyorlar.Mistik zoanların zirvesinde zaten bu meyve.Asıl mesele Ope,Gura gura,Karanlık ile birlikte aralarındaki kıyaslama.
Bekleyip görmek lazım. Ben en üst ligdedir ama en güçlü değildir diye tahmin ediyorum.

Şuan uyanmış halini izliyoruz bunu unutmayın. Marco, yamato, sengoku ve kaido’nun meyve uyandırmış hallerini görmedik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 155)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık