Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy aşırı hızlı, Teach çok yavaş... Nasıl bir dövüş olacak merak konusu. :(
Teach'in bir meyvesi en yıkıcı güçlerden biri diğeri ise bildiğin dövüşme meyvesi (meyve özelliklerini vs iptal ediyor). Seri sonu güç seviyeleri için bu adam kadar tehlikeli biri yok benim gözümde adam Luffy'nin her konuda tam zıttı en az onun kadar güçlü olacaktır

Kaido: Abi özür dilerim iyisin dimi valla bilmiyordum hem kim beklerdi ki araya birinin girmesini valla üzgünüm affettin mi ab-

Luffy: Ağlama oynaaaa hahaha
Spoilerı okuyunca aklıma hemen senin yorumların geldi. Sen de koyuyon ya her yorumunn sonuna hahaha luffyde her saldırısına artık hahaah ekliyor. :hhh:

Bence bu fiziksel güç artışı yeterince ekstrem daha fazlasına gerek yok.
Montana, 5. kez falan yazıyorum. Luffy güçlenmedi demedim. Karışık kaset yükledi Oda dediler, böyle bir şey yok dedim. Bak Kaido'ya, isviçre çakısı gibi adam. Binbir türlü yeteneği var. Silah da kullanıyor, balyoz da kullanıyor. Yıldırım, ateş, rüzgârı da kontrol ediyor. Uçuyor, ada uçuruyor. Denizin altında nefes alıyor. Cüssesini meyvesiyle inanılmaz arttırıyor.

Luffy zaten elini kolunu şişirerek, yakın dövüşte, fiziksel güç ağırlıklı savaşıyordu. Bu bağlamda gücü arttı sadece. Karışık kaset gibi bir sürü güç yüklendiğini bu bölümde görmedik.

Herşeyi geçtim Luffynin sürekli gülmesi ve diğer insanları etrafında toplaması meyveye bağlanmaması lazımdı o Luffynin karakteri ve özelligi olması lazımdı.

Montana, 5. kez falan yazıyorum. Luffy güçlenmedi demedim. Karışık kaset yükledi Oda dediler, böyle bir şey yok dedim. Bak Kaido'ya, isviçre çakısı gibi adam. Binbir türlü yeteneği var. Silah da kullanıyor, balyoz da kullanıyor. Yıldırım, ateş, rüzgârı da kontrol ediyor. Uçuyor, ada uçuruyor. Denizin altında nefes alıyor. Cüssesini meyvesiyle inanılmaz arttırıyor.

Luffy zaten elini kolunu şişirerek, yakın dövüşte, fiziksel güç ağırlıklı savaşıyordu. Bu bağlamda gücü arttı sadece. Karışık kaset gibi bir sürü güç yüklendiğini bu bölümde görmedik.
Ben meyve seçecek olsam Kaido'nunkini seçmem şuan Luffy'ninkini seçerim, eski lastik halini koysan önüme seçmezdim tabii. Şu haliyle Kaido'nun meyvesinden iyi bana göre, isviçre çakısı olmasın varsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 137)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık