Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin hiçbir zaman Gold D.Roger gibi olamayacağı gerçeği tokat gibi çarpıyor. Eskiler bir baskaymış.
Roger kim Luffy gibi olmak kim? Luffy haksızlık görünce dalıyor doğrudan, Roger en fazla teklif ediyor. Oden gibi bir avel de "dur ya önce bir gidelim de iyice ülkenin çivisini çıkarsınlar" diyor ve anlaşıyorlar. En yakın arkadaşı, Wanoya gitmesin diye Ace'i döven bir gereksiz olunca şaşırmıyor insan.

Fan gibi savunduğun için mantıksız oluyor, ekstra bir şey göstermedi diyorsun. Adam Kaido'yu troll karaktere çevirmiş daha ne yapacak?
Anlatamıyorum galiba. Normalde de elini kolunu şişiriyor bu karakter, yine aynısını yapmış daha güçlü yapıyor sadece. Fanlık mı oluyor bunu savunmak?

Luffy'nin hiçbir zaman Gold D.Roger gibi olamayacağı gerçeği tokat gibi çarpıyor. Eskiler bir baskaymış.
Luffy çoktan geçti o olayları fazlası bile şuan. Gittiği yere barış mutluluk götürdü dünya hükümetine savaş açtı mazlumun yanında oldu "bizim canımızı da ortaya koy" dedi dünyayı karşısına aldı... Gold D. Roger ne yapmış? "hazinem mi hepsini orda bıraktım! arayın hepsi sizindir!"

Anlatamıyorum galiba. Normalde de elini kolunu şişiriyor bu karakter, yine aynısını yapmış daha güçlü yapıyor sadece. Fanlık mı oluyor bunu savunmak?
"Tanrı Nika diyorsun da şu an ekstrem bir gücünü görmedik ki."

Bunu yazıyorsun ama bu forma girdikten sonra Luffy en güçlü canavar denen Kaido ile oyun hamuru gibi oynamıyor mu? Bunu uyanış gücüyle elde etti, olay sadece lastik olmak değil.

Luffy çoktan geçti o olayları fazlası bile şuan. Gittiği yere barış mutluluk götürdü dünya hükümetine savaş açtı mazlumun yanında oldu "bizim canımızı da ortaya koy" dedi dünyayı karşısına aldı... Gold D. Roger ne yapmış? "hazinem mi hepsini orda bıraktım! arayın hepsi sizindir!"

Korsan serisinde bir korsanın bir yere barış götürdüğü için övüldüğünü de gördük.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 125)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık