Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu insan meyvesiyse, Chopper ne meyvesi yedi? Neresinden tutsan elinde kalıyor. Her şeye aykırı olan bu meyvenin tesadüf eseri yenmesi de bambaşka bir saçmalık. Karasakal yıllarca plan yapıyor, ana karakter rastgele denk geldiği için Tanrı meyvesini yiyor. Anaokulu müsameresi gibi senaryo.
İnsan Meyvesi'nin modelleri var. Sengoku ve Onimaru da İnsan Meyvesi'nin modellerine sahip. Luffy ile dört tane oldu.

Koskoca dünya hükümeti Doflamingo kadar olamıyor mu adam mera merayı direkt buldu
Doflamingo yeraltı dünyasının simsarı. Ope ope no mi'yi de bulmuştu. 2 senede mera mera no mi'yi bulabilmiştir.
Ee, adam meyveyi uyandırdı. Tanrı seviyesine çıktı, şimdi daha mı iyi oldu? Yakalayıp en gizli yerlerinde saklasınlar Luffy'i.
Evet benim de aklıma geldi bu. Argüman argümanı doğuruyor. Ben de bilmiyorum. :) Belki de en gizli yerlerdeki hasır şapka eski saklanan nika'nındır. Neyse mantıklı açıklamam yok. :D

İşin en komik yanı da 20 yıldır paramecia gibi davranan meyvenin, zoan olduğu açıklanmasına rağmen hala paramecia gibi davranıyor olması, ulan bu meyve zoansa uyanışı nasıl çevreyi lastik yapıyor kardeşim lastik meyvesi mi nika meyvesi mi bu 🤣

Odaaa, çevir kazı yanmasın 😂

Umarım Avatar'daki Aang vs Ozai gibi olur artık sonrası.
oOrada da avatar haline geçemeyen Aang bir hayli dayak yedikten sonra avatar state ile eline vermişti King Ozai'nin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık