Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044. Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi ver adresi birlikte lastik pardon nika yakalım
Yaz abicim...

Yalnız ciddi anlamda diyorum... Seriyi seven bir takipçi olarak şu an yaşadığımız rezaletin bir açıklaması yok ve gerçek anlamda serinin bu noktaya gelmesine üzüldüm. Hani şu saatten sonra Luffy Kaido'ya tek atsa bile umurumda değil. Bunun güçle bir ilgisi de yok. Hani beni bırakın herhangi bir Luffy fanı için bile şu bölüm hakaret. Çok üzücü.

At ağızlıların OP'u güncel takip etmediğine seriye zerre kafa yormadığına adım gibi eminim yoksa şuna 10 üzerinden 100 falan yazamazsın yani vicdanın el vermez. Abi hiçbir mantığa oturtamazsın Goroseilerin mallığını resmen Luffy'i öldürmeleri 15-20 dakika falan peşine amiral salsalar yani. Üstelik serinin başlarından beri Luffy'nin gücünü bildiklerine de eminim sürekli icraat yaptı bizimki. 800 yıldır köpek gibi aradığın meyveyi koruması için çöpün tekini tutuyorsun yetmiyor çalınmış meyvenin kimde olduğunu öğreniyor ama peşine var gücünle düşmüyorsun. Vay babanın kemiğine... Ulan keşke yeni öğrenselerdi keşke Im saklasaydı falan anasını satayım. Jizıs kıraysis Oda

Ulan yıllardır beklediğim G5'e yükselemedim şunların embesilliğini meyvenin mantığını kavramaya çalışmaktan be

Daha 4-5 arc var bitmesine diyenler vardı bi de bunun :p
Spoiler beklentinin çok uzağında.Joy boy bedeninde dirilecek şovunu yapacak sandım bi an için ama adam uyanış açmış sadece.Verimsiz bir hype

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık