Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yanlışlıkla yazımı anket başlığına yazmışım buraya yazmam daha doğru olur ama orada ki yazıyı da silemedim herhlalde sitede silme seçeneği yok ya da ben bulamadım :bilmem:
Oda'nın villianı indirtme sırası:

adım 1 - Kahraman karakter power up alır, düşmanı epey bir tokatlar ama bitirici hamleyi daha vurmaz.
adım 2- Düşman en güçlü halini gösterir , kahramanımızın power up almasına rağmen yerden yere vurur.
adım 3- İkisinin de başabaş rekabet ettiği birkaç panel...
adım 4- Kahramanımızın power up'lı halinde ki son tekniğini kullanar ve düşmanı etkisiz hale getirir.

Burada da aynı sıra ile gideceğini düşündüğümden bu bölümde power up'ı alıp hemen bitirmek yerine, sonraki haftalarda adım 2'den devam edip başa baş dövüş göreceğimizi düşünüyorum. Direkt bu bölümde bitirici hamle gelirse gerçekten oda bu listesine uymamış (genellikle uymuştur; lucy-dof-kata) olur ve beni gerçekten şaşırtır.

Boşuna yok etmediler ohara'yı şimdi robin'e geldi sıra. Gerci aptallık ettiler 2yıl önce yakalamışsin robini öldür
Öldürme mevzusunda saçmalayacak gibi. w7 den tut mf ye kadar öldürülmeleri lazımdı. Hadi garp-aokiji saldı da devlet indirmek istese indirirdi. Ya bir iki bölümde açıklayacak ya da es geçecek. şuan ortalık karışık bilemedim :D

Im'nun varlığını bilmiyorduk o yüzden bunlar aşırı önemli adamlar gibi geliyordu (ki buna rağmen kutsallardan bir şeyler bekliyorduk çünkü embesil gibi dolaşıp bu kadar güce ve etkiye sahip olmalarının hiçbir anlamı yoktu). Im'yu öğrendikten sonra pek bir önemleri kalmadı. Im nedir gücü nedir insanlar üzerindeki etkisi nedir görmeden bilemeyiz ama bayağı etkilemiş olmalı ki önünde eğilip her arzusunu yerine getirmeyi görev bellemişler. Im bunları maniple etmiş bile olabilir sonuçta denizciler de manipüle ediliyor Wg tarafından. Lucci gibiler doğrunun bu olduğuna inanarak katliam yapıyor, adam peşliyor vs.
Eğer goroseinin azalan karizması Imu'yu yüceltirse boşluk dolabilir, son umudum bu. Bakalım belkide Imu beklediğimizin üzerinde çıkar :)

Im denen barzo o kadar yüzyıl boyunca hayattaysa dünyayı nasıl avucuna alamamış, ilginç.

Krallığı her yerden tehdit alıyor. Beceriksiz herif.

Artık Shanks’in Mihawk ile olan münasebetinin Im ile alakalı olduğuna eminim.Mihawk ve Im arasında net bir bağlantı var o şahin gözler tesadüf değil çok vurgulayarak çizilmişti.Büyük ihtimalle aynı ırk yada aileye mensup Mihawk&Im

Mihawk villian olur diyosun yani? 10 küsür yıldır bu adamın şov yapmasını bekliyorum, ilk ve son dövüşü Zoro'ya karşı olursa hakkaten bir ömür çıkartamam içime oturan şeyi..
İm ile kardeş filan çıkmasını bekliyorum. Son savaşta Luffy İm'i alır Zoro Mihawk'ı. Aslında Mihawk şu peşine gönderilen filoyu haşat ederken gösterilse keşke amiral filan dövse.

Mihawk villian olur diyosun yani? 10 küsür yıldır bu adamın şov yapmasını bekliyorum, ilk ve son dövüşü Zoro'ya karşı olursa hakkaten bir ömür çıkartamam içime oturan şeyi..
Okuyucuları Zoro dışında yaptığı bir dövüş tatmin etmez muhtemelen. Shanks ya da Shiryu dışında kim var ki başka kılıçta rakip olabilecek. Shanks ile dövüşse birbirlerine yakın söylendi. Aokiji ve Akainu dövüşü gibi olabilir. Shiryu ile dövüşse Shiryu'nun hikayede Karasakal ile yeri var. Yedirmez gibi geliyor bana. Başka da düşman olabilecek gelmedi aklıma.

Okuyucuları Zoro dışında yaptığı bir dövüş tatmin etmez muhtemelen. Shanks ya da Shiryu dışında kim var ki başka kılıçta rakip olabilecek. Shanks ile dövüşse birbirlerine yakın söylendi. Aokiji ve Akainu dövüşü gibi olabilir. Shiryu ile dövüşse Shiryu'nun hikayede Karasakal ile yeri var. Yedirmez gibi geliyor bana. Başka da düşman olabilecek gelmedi aklıma.
Aslında benim istediğim karakterin gücünün gösterilmesi, kimle dövüşürse dövüşsün güçlü olduğunun anlaşılmasını istiyorum. Zaten Zoro'nun son rakibi olacaksa bu adam muhtemelen en az yonko gücünde biri olarak tanıtılır gerisi Reise yakışmaz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık