Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044 Öngörüş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin meyvesi mistik maymun kral meyvesi ise Monkey soyadı tesadüf değil denebilir. Antik krallıkta meyveyi yapan kişi -Vegapunk yapıyorsa onların da yapıyor olması muhtemel- bazı meyveleri, bazı ailelere özel olarak yapmış olabilir. Sözde lastik meyvesinin uyanışının zorluğu da bununla açıklanabilir. Meyve, kendisini yalnızca ait olduğu aile üyelerine açıyordur. Bu da Shanks'ın Doğu Mavi ziyaretinin sebebi olabilir. Roger tayfası vesilesiyle gerçeği öğrenip Monkey ailesinin meyveyi yedirebileceği tek üyesine meyveyi altın tepside sunmuştur. Garp meyve yiyecek olsa elli kere yerdi. Dragon'unsa belki de halihazırda meyvesi vardı yahut Shanks, ona yedirmenin zor olduğunu düşündü.

Luffy'nin meyvesi mistik maymun kral meyvesi ise Monkey soyadı tesadüf değil denebilir. Antik krallıkta meyveyi yapan kişi -Vegapunk yapıyorsa onların da yapıyor olması muhtemel- bazı meyveleri, bazı ailelere özel olarak yapmış olabilir. Sözde lastik meyvesinin uyanışının zorluğu da bununla açıklanabilir. Meyve, kendisini yalnızca ait olduğu aile üyelerine açıyordur. Bu da Shanks'ın Doğu Mavi ziyaretinin sebebi olabilir. Roger tayfası vesilesiyle gerçeği öğrenip Monkey ailesinin meyveyi yedirebileceği tek üyesine meyveyi altın tepside sunmuştur. Garp meyve yiyecek olsa elli kere yerdi. Dragon'unsa belki de halihazırda meyvesi vardı yahut Shanks, ona yedirmenin zor olduğunu düşündü.
Paramecia dan zoan a dönüşüm saçma ya. Üstüne bilge kral wukong olacak ise tam anlamıyla luffy=goku çakması olur :D Şunun yerine reçine falan daha makul hem g4 de açıklanıyor onunla...

Sanki öyle dediler de ne oldu. Luffy gelene kadar yine iş Law/Kid'e kaldı ve aşağıdakilere. Pühhh lanet olsun sana hasır şapka-ya kazanacağım diye indirttin beni aşağı ölüm haberin geliyor. Adamın dengesini şaşırttınız la. :oleyo2:
Ben Luffy'e güven olur demedim ki zaten :D kaptan adamlar başkasını efendileri olarak görüp yanlış ata oynadılar. Cezasını da temizinden sopa yiyerek çekicekler :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık