Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zaten öyle. G2 G3 G4 bunlarda zaten Luffy akıl ederek buluyor. G2'de ayaklardan pompalayarak kan akışını hızlandırıyor. G3'de üfleyerek hava dolduruyor. Hatta Katakuri öyle mi yapıyorsun elephant gun'ı diyordu. G4'te hava vererek şişirdiği gücü haki ile sertleştirerek tutuyordu. Bunları şimdi uyanışla istediği gibi yapıyor. Yani bu kadar zorunuza niye gidiyor bunlar zaten açıkca ortada olan şeyler.

Yanlış yorumladıysak mantığıyla açıkla. Birilerine alttan altta sadece boş bir imada bulunup cümlenin sonuna gülme ifadesi bırakınca bir şey açıklamış olmuyon.

Zaten lastik konusunda da büyük kapak oldun. Üstüne gelip bahsetmiyoruz ama kaşınıyon birader. Şimdi seni kapağınla baş başa bırakıyorum.
Meyveyi yiyen kurtuluş savaşçısı olur diyor mesela. Luffy'nin karakterini dahi biçimlendiriyor Nika.

Luffy Savaş Tanrısını yemiş lastik değil. :/

İma gibi bir amacım yok.. İsim bile vermedim sadece haklı gururumu paylaşıyorum :)

Son 50 bölüm dışında bir tane bile panel var mı yahu bu meyve saçmalığını destekleyen... Bir tane ya?

(Saçma sapan Skypia resmini atmayın lütfen o hiçbir anlam ifade etmiyor. Aynı şekilde herhangi bi panelle benzerlikte olabilirdi Nika. Ben bile 500 farklı panelden 1000 tanrı çıkarırım size .d)

Hız kesmeden sağlam bir dövüşle devam etsin gelecek bölüm , hyogoro emminin öğrettiği hakiyle g5'i birleştirsin ,bizim çocuk ilginç saldırılar çıkartıcak gibi.

Zaten öyle. G2 G3 G4 bunlarda zaten Luffy akıl ederek buluyor. G2'de ayaklardan pompalayarak kan akışını hızlandırıyor. G3'de üfleyerek hava dolduruyor. Hatta Katakuri öyle mi yapıyorsun elephant gun'ı diyordu. G4'te hava vererek şişirdiği gücü haki ile sertleştirerek tutuyordu. Bunları şimdi uyanışla istediği gibi yapıyor. Yani bu kadar zorunuza niye gidiyor bunlar zaten açıkca ortada olan şeyler.

Yanlış yorumladıysak mantığıyla açıkla. Birilerine alttan altta sadece boş bir imada bulunup cümlenin sonuna gülme ifadesi bırakınca bir şey açıklamış olmuyon.

Zaten lastik konusunda da büyük kapak oldun. Üstüne gelip bahsetmiyoruz ama kaşınıyon birader. Şimdi seni kapağınla baş başa bırakıyorum.
Yalnız G4 için o tekniği akıl etmek de yetmez. Devasa haki lazım onun için. O depo da kral haki kullanıcılarında var sadece.

Yukarıda da yazdım. Adam Anka Kuşu olsa, gücünü bilirsin. Marco'nun meyvesi için tek sınırı hayal gücü der misin mesela? Ya da Kadio'nun meyvesi için? Hayal gücünün sınır olarak konulduğu tek meyve bu.

Bu arada Nika'nın ete kemiğe bürünmüş hâli oluyor zaten Luffy. Kadimler bunu da söylüyor.
Nika nelere kadir bilemeyiz evet.Ama bu sınır Nika'nın yapabileceği şeyler işte.
Nika'nın yapabileceği şeyler sınırsızsa o zaman patlar her şey xd

Bilmiyoruz ben de o yüzden bekleyip göreceğiz dedim diğer taraftan şu ana kadar yapılanlar da o örneklere uymuyor dedim sadece.
Daha iki bölümdür var bu meyve ve şimdiden bir kaç tane imkansız olay gördük. Oda'nın sınır belirtmemesi de istediği zaman istediğini verebilmek için. Hatta Luffy'nin hayal gücü ile sınırlı demesi bile Luffy bir şey yapmadığında ama neden yapamadı demeyelim diye bir bahane. Yani meyvenin üst sınırı olmadığı gibi alt sınırı da yok. Bundan sonra isterse Luffy'i 10 yapar isterse 100. Ha şu da var zaten Luffy'i artık Karasakal ve Im dışında kimse kesmez.

Meyveyi yiyen kurtuluş savaşçısı olur diyor mesela. Luffy'nin karakterini dahi biçimlendiriyor Nika.

Luffy Savaş Tanrısını yemiş lastik değil. :/

İma gibi bir amacım yok.. İsim bile vermedim sadece haklı gururumu paylaşıyorum :)
Meyve karakteri değiştiriyor etkiliyor felan bunları altı boş şeyler. Meyvenin temsil ettiği şey kurtuluş savaşçısı. Sengoku'nun ki Buddha, Kaido Ejder diğeri başka bir şey. Meyve seni o savaşçı yapıyor gibi bir şey yok. Zoro da Ashura ile bir Tanrı'nın tasfirine sahip oluyordu. G4 ile de benzetildi Luffy zaten Tanrı'ya. Enel'in sonda girdiği Yıldırım Tanrısı idi. Bunlar şekil olarak anlatılan şeyler.

Meyve her yiyeni o hale sokuyorsa 800 yıldır neden ilk defa uyanıyor? Luffy değil bir başkasını da seçip istediği duruma getirirdi o zaman. Hatta Dünya Hükümetinden herhangi bir adama bile aynısını yapardı yapabilirdi. Ben az çok belli bir kitlenin amacını biliyorum. Sen boş ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık