Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir gücü yok işte. Hayal gücünden kasıt gireceği şekil. Kolunu büyütmenin farklı varyasyonları, G4'ün modları felan diye anladım ben.

Öyle bir gücü varsa zaten geçmiş olsun seri bitmiştir. Ama öyle bir gücü olan eski Joy Boy nasıl yenildi o zaman? :D
Dünya üzerinde yaşayan kişilerin yarısının tam kafasına aynı anda indirebileceği bir yumruğu hayal edip girsin lastik formuyla, ne var ki? Ahahah.

Hayal gücü sınırıdır diyor. Hayal gücünün sınırı yok. Ben örneği veriyorum mesela Luffy gökten meteor düştüğünü hayal edecek ve o olacak. Böyle bir şeyde olması lazım o zaman. Çevreyi etkileme zaten Dof ve Katakuri'de gördüğmüz şey. O yüzden yeri lastiğe çevirmesi ve atağı sektirmesi olabilecek bir şey. Kolunun uzaması, boyutu artırması bunlar oldu şu ana kadar. Bunlar zaten beklenen şeylerdi.
Hayal gücü olarak bahsettiği bu zaten. Hamur gibi oynuyor kendisiyle ve çevresiyle. Özgürlük veriyor diyor mesela. Ucu sonuna kadar açık bu sözcüğün. Nasıl bir özgürlük ? Belkide Luffy meyvesini iyi derecede bile kullanamıyordu.

Dünya üzerinde yaşayan kişilerin yarısının tam kafasına aynı anda indirebileceği bir yumruğu hayal edip girsin lastik formuyla, ne var ki? Ahahah.
Bence yumruğunun o kadar büyütebilmesiyle onu hayal edip öyle bir yumruğun düşmesi arasında fark var. Aokiji bir okyanusu buza çevirecek kadar etki yapabiliyor. Luffy öyle bir büyüme yapabilir mi? Yapabilir belki de. Ama bu da o örneğe girmiyor.

Hayal gücü olarak bahsettiği bu zaten. Hamur gibi oynuyor kendisiyle ve çevresiyle. Özgürlük veriyor diyor mesela. Ucu sonuna kadar açık bu sözcüğün. Nasıl bir özgürlük ? Belkide Luffy meyvesini iyi derecede bile kullanamıyordu.
Ben de onu diyorum. Kendisi ve çevresiyle oynayabilmesi. Dof hamur gibi oynuyordu tüm bir alanı, ipleğe çeviriyordu. Katakuri de hem vücudunu hem de alan ile hamur gibi oynuyordu. Luffy de bu noktada tıpkı Katakuri gibi hem vücuduyla hem çevresiyle oynuyor. Katakuri'ninkinden çok fark göremedim ben bu uyanışta.

Meyvenin ismi hiç değişmesin ve bunları yapsın şaşıran olmazdı. Ben şaşırırdım diyen varsa öne çıksın.:D

Ben de onu diyorum. Kendisi ve çevresiyle oynayabilmesi. Dof hamur gibi oynuyordu tüm bir alanı, ipleğe çeviriyordu. Katakuri de hem vücudunu hem de alan ile hamur gibi oynuyordu. Luffy de bu noktada tıpkı Katakuri gibi hem vücuduyla hem çevresiyle oynuyor. Katakuri'ninkinden çok fark göremedim ben bu uyanışta.

Meyvenin ismi hiç değişmesin ve bunları yapsın şaşıran olmazdı. Ben şaşırırdım diyen varsa öne çıksın.:D
Hamur gibi oynayan biri daha var onu unutmamak lazım, ODA !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık