Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kid gömülen mesaj beğenince beni etiketleyip ya bu yorumu nasıl beğenirsin çıldırıcam diyen sonrasında da giden ben miydim yoksa ? :ehe: Senin üzülmeni istemediğim için artık gömmüyorum Kid'i.
Objektif olduğunu düşündüğüm bazı üyelere aynı etiketlemeyi yaptım sadece sen değildin yani.. bu arada karsktere yapılan eğlence amaçlı dalgalara alınacak değilim ciddi ciddi Law'ın dövüşü taşıdığını düşünenlerle artık tartışmam zaten ancak gülerim

Objektif olduğunu düşündüğüm bazı üyelere aynı etiketlemeyi yaptım sadece sen değildin yani.. bu arada karsktere yapılan eğlence amaçlı dalgalara alınacak değilim ciddi ciddi Law'ın dövüşü taşıdığını düşünenlerle artık tartışmam zaten ancak gülerim
Takılıyorum sana zaten ya öylesine :D

Bu saatten sonra Kid vs Law muhabbeti çevirmem ben zaten. Bölümlerinin olduğu zaman keyifli oluyordu ama sarmıyor şu an beni hiç. Aynı şeyleri 50 kere tekrarlamaya gerek yok. Yeni bir şeyler gösterirlerse konuşuruz.

Kılıç iyileştirmiyor, darbe iyileştirmiyor, delik vücut iyileştirmiyor... Bari babalığın hastalığına antibiyotik olaydın be adam. :oleyo:
E o zaman Marineford'da nasıl ölecekti bu adam?
Ne kalbi teklerdi ne de çerden çöpten gelecek darbelere haki bile gösteremeyip yüzlerce darbe alırdı. E Whitebeard ölmese Ace nasıl ölecekti?
Luffy'nin önü nasıl açılacaktı?
Kısacası ölmeleri gereken karakterler öldü. Bunun mantık çerçevesinde olmaması sorun değil sonuçta one piecete her bölüm en az bir mantıksızlık görmeyince...
Oluyor mu ki hiç kendiyle çelişmediği bir bölüm?

Seriyi okumama kararı aldığım için yaklaşık iki sayıdır okumuyorum. Sanırım rahatladım buraya bile girmek aklıma gelmedi sanırım 5 gün önce ban süresi dolmuş.

OP nasıl gidiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık