Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tiksav'ın sevdiği karakterlere salladığımda kızıp ban atıyor kendisine. O yüzden sallama işini bıraktım. Onsuz korsanfan istemiyorum.:D

Marko Paşaya gelirsek. Severiz kendisini. Sallamaya gerek yok o adama.
Kendine fazla anlam yüklemişsin be kardeşim, sen değil tüm forum adamın hakkını yiyince dedim bunlar gazını alsın çocuklar eğlensin mekana sonra gelirim. Derslerimden dolayı bir ay ban attım onda bile kendine yordu Lowcular peh.

Marco fanı değilim hasarı yok anca ittiriyor diye gömülüyordu bende savunuyordum o kadar. Ama iyi adamdır Marco

Bence olay dünya hükümeti bunu lastik meyvesi sanmasından kaynaklı oldu. Gerçek bir lastik meyveside mevcut olabilir ve 5 kadim bu meyvenin ismini değiştirildiğini bilmiyordu taki İmu ile konuşasıya kadar. Aralarında bir istişare sonrası bunun lastik değilde nika meyvesi olduğuna karar verip ortadan kaldırma emri verdiler . Arc başı amaç who's who yu yok etmekti o zaten Jinbei tarafından yenilince bu kez Robine döndüler ama sonra bu istişare sonrası emir acil olarak değiştirildi gibi düşünüyorum zaten zaman sıralaması biraz karışıktı

Kendine fazla anlam yüklemişsin be kardeşim, sen değil tüm forum adamın hakkını yiyince dedim bunlar gazını alsın çocuklar eğlensin mekana sonra gelirim. Derslerimden dolayı bir ay ban attım onda bile kendine yordu Lowcular peh.

Marco fanı değilim hasarı yok anca ittiriyor diye gömülüyordu bende savunuyordum o kadar. Ama iyi adamdır Marco
Kid gömülen mesaj beğenince beni etiketleyip ya bu yorumu nasıl beğenirsin çıldırıcam diyen sonrasında da giden ben miydim yoksa ? :ehe: Senin üzülmeni istemediğim için artık gömmüyorum Kid'i.

-Oda'dan cevap: Wb o kadar gururluydu ki hiçbir zaman savaşlarda aldığı yaraların iyileştirilmesini kabul etmedi.

Nasıl ama? Biraz lüzumsuz olsa da tam da Wb gibi egosu olan birisinden beklenecek hareket. :ehe:
Luffy'i aklamak için başka karaktere niye sallıyorsun la? Marco olayında tutarsızlık yok, kendine yaptığı tarzda bir iyileştirme yaparken görmedik kimseye. Bir Wano'da virüsün yayılma hızını yavaşlattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık