Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Teach'in Shiryuu yerine Burgess'i birinci tümen yapması, onun için lastik meyvesini kovalamaları olabilir miydi?
Tayfaya ilk katılan Burgess diyedir sanmıyorum.Shiryu bunla dalga geçiyordu.
Enma'ya kurban olsun Nika, bizimki dövüşte rakibe çalışıyor adamlarınki hem uyanış açtırıyor hem iksir içmiş gibi sıfırlanıyor üstelik bir götürüsü de yok :artiz:
Nika ölünce enerji verdi Enma tersine çekti Zoro öldürecek diyordu. :D

IM'in ikili oynayacağını sanmam çünkü taptıkları kendisi, bir üstünde kimse yok. Kendi topuğuna sıkmaz. Ama engellemek için bir sebebi varsa güzel olur. Belki uyandırmasını bekledi bir sebepten ötürü.
Bu
IM'in ikili oynayacağını sanmam çünkü taptıkları kendisi, bir üstünde kimse yok. Kendi topuğuna sıkmaz. Ama engellemek için bir sebebi varsa güzel olur. Belki uyandırmasını bekledi bir sebepten ötürü.
Bu tek seferde konuya açıklık getirilebilir aslında. Meyveyi ve Nika'yı tamamen yok etmek için uyanışın gerçekleşmesi gerekiyordur da. Im de 800 yıldır oturmuş bekliyordur birisi uyandırsın şu meyveyi diye.

Pegasus reise selam olsun diyerek e.oda nın araklama yaptığı şeytan meyvesi kitabını paylaşalım
bu da nika
Daha fazla söze gerenk yok. Roger önüne geleni kesmiş biçmiş kral olmuş sandık, oden in köpeği yaptı. Özgürlük dedik, meyvesiz olmaz dedi. Tanrılar egoludur sandık, tanrı meyvesiz hiç olmaz dedi. Sengoku buddha oluyor o da ''ben de tanrıyım emeklilikte felsefe kasacağım'' der, karasakal da '' dark lord sauron meyvesi'' yedim der seri çokomelli şekilde biter...

Bu konu büyük bi boşluk oluşturuyor. Nasıl sıvayacak bilemedim. Başka anlarda da öldürebilirler ya da peşine adam takabilirlerdi. Cp0 yeni dünyada peşlerine takılsa o kadar güçlenmeden hallederlerdi?
Dostum bu ara açıklama yapmak da sıkıntı. Millet sen Oda'yı mı eleştirdin diyerek eksi yağmuruna tutuyor dünyada. Millet girişmiyor bu sebeple. :) Mantıklı bir açıklama görürüz umarım yakında.

Söylemeden edemeyeceğim biz burada Who meyveyi çaldırdı hapis yattı meyve çok önemli derken olur mu öyle şey 100 milyonluk meyve korusun diye vermişler diyerek linç edenler nerede şimdi :D

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık