Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu Hükümet denedi ama Luffy'i alamadı olayına girmeyin çok komik oluyor ya.
Kizaru reis lazeri anahtara değil de Luffy'nin kafasına sıksa biterdi işi. Zaten güçsüzsün, buralardan kaybol diyerek tekmeliyor Luffy'yi. Direkt öldürmek istemiyor. Bunu Akainu yaptı ama Law kurtardı. Bir de Mihawk olayı var ama o da facia. Bir tane geçiremedi Luffy'ye. Ya da test yapıyordu sadece.

Son düzenleme:
Şans elbette olacak. Şanssız insanlar bizim tarihimizde bile yer almıyor yahu. Sadece kıyasını yapıyoruz. Ayrıca Luffy yediği meyveyi rastgele yerken, Karasakal o meyve için yıllardır arayış içerisinde. Aynı kefeye koymak haksızlık olur.
Evet, dediklerin de haklısın.
Umarım seri sonuna kadar E.Oda iki güzel karakterin hakkını iyi verir.

Karasakal'ın "Bu sadece kaderin işiydi!Bu yetenek beni seçti Ace!" demesine ne diyorsunuz peki?

O zaman Karasakal'ın meyvesi de zoan türü.Çünkü meyve onu seçmiş.

Ulan bütün meyveler zoan türü olmaya başladı!

Hito hito no mi model: .............

Boşluğa ne gelir sizce?
Kılıçların bile iradesi var bu seride. 5 tane bunak sadece zoanların iradesi var dedi diye onların iradesi olacak değil ya.

Başka biri yese Grand Line gelmeden ölür diyorsun. Bu kesinlik nereden geliyor?

Yatma bakımından demiyorum da karakteri ve hareketleri meyveye belki de Luffy kadar uyuyor. (Linç yemeyiz inşallah)
Valla şu adam lastik kullanamaz demezsin, zaten uyanış hali gibi takılıyor baksana :D
Bunu hiç düşünmemiştim bak doğru Sabo engel olmasa meyve onu seçecekti belki de.Tabii yine diriltme yapmazsa. :D

Kizaru reis lazeri anahtara değil de Luffy'nin kafasına sıksa biterdi işi. Zaten adam güçsüzsün, buralardan kaybol diyerek tekmeliyor Luffy'yi. Direkt öldürmek istemiyor. Bunu Akainu yaptı ama Law kurtardı. Bir de Mihawk olayı var ama o da facia. Bir tane geçiremedi Luffy'ye. Ya da test yapıyordu sadece.
Bu konu büyük bi boşluk oluşturuyor. Nasıl sıvayacak bilemedim. Başka anlarda da öldürebilirler ya da peşine adam takabilirlerdi. Cp0 yeni dünyada peşlerine takılsa o kadar güçlenmeden hallederlerdi?

En yüksek şansa ''sahip olmak için'' onca yıl çabaladım diyor adam. İslamiyetteki tevekkül ile aynı şey. Yapılabilecek her şeyi yap, sonra Allah'a dua et. Bu adam bu meyveyi bulabilmek için yapabileceği her şeyi yapmış.
Dediğini anlıyorum.Diyorsun ki meyve şansa da bulunsa Karasakal meyveyi bulabilmek için uğraştı.Yani yan gelip meyve bana gelsin demedi diyorsun.

Buna katılıyorum.Ama şansta önemli bir faktör.O kadar uğraşa rağmen bulamayabilirdi Karasakal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 38)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık