Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin süper seçilmiş,Peygamber,tapılası karekter konsepti uzun süredir belliydi zaten.
Meyveside Tanrı gücü çıktı olduğu söylenmişti ama kabul edilmiyordu o değildir diyip geçistiriliyordu.

Adı tipi değişince verdiği tanrısal güçler değişmezdi Lastikte olsa zaten bu Tanrısal karekter sınıfındaki Luffy yine tanrısal güçler alırdı.

Ben bölümü sevdim. Spoiler konusunda yazmıştım. Özellikle Luffy'nin yeni görünümünü ve komik dövüş tarzını.
Luffy zaten komik savaşırdı ama surat ifadesi ciddi olurdu. İşi ilginç yapan bu olurdu. Bu savaşlarının başlangıcına uyabilir ama sonuna uymaz bence. Nightmare Luffy, Ors'u tutup aynı Kaido'ya yaptığı gibi bir sağa bir sola vuruyordu. Ama onun bıraktığı etkiyle bunun bıraktığı etki aynı olmadı benim için sırf Kaido'ya yapılan Looney Tunes çiziminden dolayı. Kazandığı güç ona uygun.

Ben bu foruma, bu vakte kadar uzun bir mesaj atmamış olduğumu belirteyim. One piece ölmüştür bu bölümle beraber. Net diyorum Dressrosa'daki veya tüm kekte bulunan en kötü bölüm bile bundan iyidir. Gram heyecan hissetmedim, gram hissiyat duymadım, çin kore menşeili, gençlerin adını duyurmak için boş zamanlarında hazır assetlerle oluşturduğu kalitesiz webtoonlarla aynı tadı verdi. O kadar büyük bir hayal kırıklığı ki örneklendiremiyorum bile çünkü ben daha önce 1000 bölüm bir seriyi ne okudum, ne üzerine düşünüp hayal kurup kalbimle sarıldım. şu bölüm berat albayrağın ekonomi sunumuyla yarışır o derece kötü.

Işın, ateş, zehir vs bunlar gibi özellikleri yapay olarak üretmek şeytan meyvesin bir özelliğini kopyalamak anlamına gelmiyor. Zaten (recreated) diyor yazıda yeniden yaratma vs anlamında kizarunun gücünden ilham alıp yeni bir şey üretme anlamında. meyvenin üzerinde çalışıp kopyalama diye bir olay yok yani. Herhangi birini yakalayıp üzerinde çalışıp şeytan meyvesi kopyalanabilseydi şeytan meyvesinin hiçbir anlamı kalmazdı. Yani hayır kopyalamıyor.
Yahu Kaido'yu yakalamışlar, üstünde inceleme yapmışlar ve meyvesini yeniden oluşturmuşlar. Yaptıkları meyveyi de şu anda Momonosuke kullanıyor. Rengi mavi olsa gören Kaido'dan ayıramayacak, sen "Şeytan Meyvesi kopyalanamıyor" diyorsun.

Luffy zaten komik savaşırdı ama surat ifadesi ciddi olurdu. İşi ilginç yapan bu olurdu. Bu savaşlarının başlangıcına uyabilir ama sonuna uymaz bence. Nightmare Luffy, Ors'u tutup aynı Kaido'ya yaptığı gibi bir sağa bir sola vuruyordu. Ama onun bıraktığı etkiyle bunun bıraktığı etki aynı olmadı benim için sırf Kaido'ya yapılan Looney Tunes çiziminden dolayı. Kazandığı güç ona uygun.
Ben de Luffy'nin cool dövüşler çıkarmasını istiyorum ama bu hali anlatılana tam olarak uyuyor:

- Bu Nika/Joy Boy denen şahıs herkesi güldüren eğlendiren biriyken görünümün ve dövüş tarzının da böyle mizahi olması amaca uyuyor.
- Oda zaten Luffy'nin dövüşlerini komik çizmek istediğini söylemişti.
- Daha önce yapmadığı bir şey de değil sonuçta. Mizu Luffy'yi, gomu gomu baka'yı, hatta Doflamingo seken adamı görünce gülüyordu adam benle dalga mı geçiyon diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık