Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1044: Kurtuluş Savaşçısı

Bölüm Nasıldı ?

• İyi

Kullanılan: 278 52.8%
  • Orta

Kullanılan: 58 11.0%
  • Kötü

Kullanılan: 191 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    527
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümü beğenip herşey normal diyenlerin beğendiği diğer şeyleri atıyorum.

Ben bu bölümü rezalet olarak görüyorum ama diğer serilerin nasıl bir seri olduğunu bilip izliyorsun ve gerçekten de eğlenceli Bugs Bunny,Tom ve Jerry veya Popeye ben mesela hala açıp Tom ve Jerry izlerim old but gold benim için. Fakat One Piece'e bunun yansımasını eleştirir ve kötülerim yani diğer serileri beğenen sanki bu bölümü de beğenecekmiş gibi olmuş yorumun.

Bölümü beğenip herşey normal diyenlerin beğendiği diğer şeyleri atıyorum.

Bu çizimleri sevmeyebilirsin.
Bu çizimler ne? "E. Oda çok kötü çizmeye başlamış" diyenlere katılmıyorum.
E. Oda One Piece'in başından beri böyle çizimler yapmayı seviyor, bende bu eğlenceli çizimleri hoş buluyorum.
Bazılarınız gerçekten saçma şeyler eleştiriyor(Çizimleri beğenmemene değil, bu çizimleri beğenenlere laf ettiğin için bu yorumu yaptım.)

Ben bu bölümü rezalet olarak görüyorum ama diğer serilerin nasıl bir seri olduğunu bilip izliyorsun ve gerçekten de eğlenceli Bugs Bunny,Tom ve Jerry veya Popeye ben mesela hala açıp Tom ve Jerry izlerim old but gold benim için. Fakat One Piece'e bunun yansımasını eleştirir ve kötülerim yani diğer serileri beğenen sanki bu bölümü de beğenecekmiş gibi olmuş yorumun.
Koskoca Bugs Bunny efsanesiyle Çöp Piece'i kıyaslamış adam. İlginç.

Luffy en fazla 3 senelik. 6 ay ilk yarı. 2 yıl eğitim. BAA'dan bu yana da 6 ay geçmiş olsa 3 yıl.
Luff korsan olmak için yola çıktığında 17 yaşındaydı, zaman atlaması sırasında ise 2 yıl korsanlık yapmadı. Şu anda yaşı 19 olarak geçiyor. Yani Luffy'nin bir yıllık bile korsanlığı yoktur. O süre zarfında da bütün amirallerle karşılaştı ve kapıştı yani Luffy'yi öldürmeye çalışmadı Gorosei gibi bir yaklaşım çok saçma. Dünya Hükümeti zaten donanmadan gizli işler yapıyor bu yüzden zaten CP0 Aigis, CP9 vs vs vs gibi bir oluşum kurmuş. Her işini donanmayla bir yapmıyor. Drake ile Koby konuştuklarında CP0 Aigis'in gizli iş yaptıklarını konuşuyorlardı hatırlarsanız.

Luff korsan olmak için yola çıktığında 17 yaşındaydı, zaman atlaması sırasında ise 2 yıl korsanlık yapmadı. Şu anda yaşı 19 olarak geçiyor. Yani Luffy'nin bir yıllık bile korsanlığı yoktur. O süre zarfında da bütün amirallerle karşılaştı ve kapıştı yani Luffy'yi öldürmeye çalışmadı Gorosei gibi bir yaklaşım çok saçma. Dünya Hükümeti zaten donanmadan gizli işler yapıyor bu yüzden zaten CP0 Aigis, CP9 vs vs vs gibi bir oluşum kurmuş. Her işini donanmayla bir yapmıyor. Drake ile Koby konuştuklarında CP0 Aigis'in gizli iş yaptıklarını konuşuyorlardı hatırlarsanız.
Orası öyle de 2 yıllık eğitimi de genelde saydıkları için onu da kattım yoksa dediğin gibi.

Bence, 1045'te hayatta kalan son CP0 ajanı uyanışın gerçekleştiğini haber edecek ve Luffy'nin hayatta olduğunu söyleyecek. Gorosei'nin vereceği tepkiyi merak ediyorum.

Orası öyle de 2 yıllık eğitimi de genelde saydıkları için onu da kattım yoksa dediğin gibi.
Onu saymamak gerek neticede bir adada iki yıl boyunca korsanlık faaliyetinde bulunmadan sadece eğitim yaptı. Tayfası da yanında yoktu. Dünya Hükümeti niye öldürmedi diye söyleniyor ya arkadaşlar, Luffy'nin yılların korsanı olduğunu düşünmesinler. CP0 Aigis'in bile haberi yokmuş, hatta Who's Who hapishanede bu hikayeyi duyduğu gardiyanın öldürüldüğünden bahsediyor. Hani bir dosya vardır üzerinde " Çok Gizli" yazar ya, Gorosei bu bilgiyi CP0'dan bile gizli tutmuş. Bu meyve önemli bu meyveyi alın gelin diye haber etmiş sadece.

Ayrıca Luffy, Water 7 ve Enies Lobby'de ölümün kıyısından döndü. Öldürmek için Buster Call - yıkım çağrısıyla donanma peşine düştü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık