Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu kadar güçsüz olmasına şaşırdım ben cp0 bi hakke savunma falan basacak sandım :D adam pert
Yani açıkcası heybetleri ve namları kadar güçleri yokmuş... sODA reis uğraşmayıp harcadı bunları resmen bize de yalandan beklenti içine sokturdu... Daha iyi işlenebilirdi.

Sadece parmak attırıp durdu.

Bu arada arkadaşlar Luffy ilk kez ölmüyor daha önce Croco-boy bir iki defa öldürmüştü... Ölümle canlansaydı JoyBoy o zaman canlanırdı...

Demek ki vaadedilen tarihi bekliyormuş.

Ben mi yanlış okudum, neden çoğu kişi Luffy'nin bedeninin ele geçirildiğini düşünüyor?
ODA'nın böyle bir kumar oynayacağını düşünmem, zira Naruto'yu da batırmıştı olay.

Ben daha çok Luffy'nin ve Zoro'nun ölümle yüzleşerek Hawkins'in kehanetinin doğru çıkacağını düşünüyorum.
Karayip korsanları filminde Jack Sparrow'un ölüler dünyasına gidip geri gelmesiyle adını unuttuğum ahtapot adama "borcunun bittiğini söylemesi" gibi.

Bence bu D nin iradesi olayi joyboy UN kendisi. Yani D nin iradesine ulasan Kisi joyboy oluyor. Joyboy. U bir Kisi olarak gormek hats bence bence kisiden cok bu D nin iradesi gibi. Yani Luffy aslinda hic reankarne olmamistir sadece D nin iradesine de acmis olabilir. Bu acidan da degerlendirelim bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 17)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık