Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben öyle düşünmüyorum. Bunun gücünü elde etmek için geçmediği imtihan kalmadı. Ki hala daha gücü belli değil meyvenin.
Yalnız en iyi senaryoda bile Luffy aşırı torpilli meyve yemiş olacak sanki. WB'nin ahı mı tuttu ne :D
Aşırı torpilli olsa ölmesine gerek kalmazdı be hacı. Teach meyveyi yer yemez güç sarhoşu olmuştu. Bu onun gibi bir şey değil.

Law ve Kid bitik halde kımıldayacak durumda değiller, Momo'nun anlaması makul ama Law ve Kid'in bu halde anlayabilmeleri tuhaf.
Kardeş, Luffy övüyoruz. He deyip geçsene :D Hayvan gibi aurası var diyorum, yokluğunu en gözlem fakiri olan bile anlar diyorum. Bedenen bitik olmaları, hakilerinin bittiğini göstermez diye düşünüyorum.

Ben öyle düşünmüyorum. Bunun gücünü elde etmek için geçmediği imtihan kalmadı. Ki hala daha gücü belli değil meyvenin.

Aşırı torpilli olsa ölmesine gerek kalmazdı be hacı. Teach meyveyi yer yemez güç sarhoşu olmuştu. Bu onun gibi bir şey değil.
Gücün zor elde edilmesi, gücün seviyesinden bir şey eksiltmez. Bazı meyveler vardır, istediğin imtihandan geç bir cacık olmaz :D

Bu mümkün, Naruto serisinde de Naruto güneşi onun zıttı olan Sasuke de ay'ı temsil ediyordu. Burada da aynı şey söz konusu olabilir. Ben daha önce söyledim burada, son savaş Luffy vs Karasakal olmayacak bu ikili savaşacak ve Luffy savaşı kazanacak ve bir şekilde Karasakal'ı da kendisine müttefik yapacak diye. İmu Sama denilen şahıs ne kadar güçlü ki bu ikili ittifak yapacak.
Müttefik olmaz bence de,bu şarkı D'lerle ilgiliyse Karasakal'dan bahsetmesi normal bence.Çünkü Luffy ve Teach hep zıt ama birbirine benzer olarak çizildi.Belki Teach'de Joy-Boy'un iradesini yerine getirmeye çalışıyordur ama farklı bir yolla yapıyırdur bunu.O yüzden şarkıda hem güneş hem ay diyerek iki farklı karakteri ve yolu kastetmiş olabilir bana göre.Ya da tamamen farklı bir şeyde olabilir.

Kalkmışlarken hani belki dedim. Adam yorgun zaten söyleyin de geri yatsın. Yukarı çıkıp Luffy'e wow çekmesini hiç istemiyorum. Kid'de tepki verecek şimdi böyle te Allah'ım ya adamları bunun için kullanacak. :dd.d
Çok net Luffy'nin dönüşüne ayak yapıyor gibi gözüküyor. Olayları herkes görmüş olacak. Gerçi uyanan kişi Luffy mi onu da bilmiyoruz :(

Aha Law ve Kid'in hakileri zayıf gösterildi. Ne biliyorsunuz la zayıf olduğunu adamların. Bu tip şeyleri hep hissettiler zaten. İyi durumda ya da kötü durumda olmanın alakası yok. Bilincin yerinde olduğu sürece fark edebilirsin.

Kardeş, Luffy övüyoruz. He deyip geçsene :D Hayvan gibi aurası var diyorum, yokluğunu en gözlem fakiri olan bile anlar diyorum. Bedenen bitik olmaları, hakilerinin bittiğini göstermez diye düşünüyorum.

Gücün zor elde edilmesi, gücün seviyesinden bir şey eksiltmez. Bazı meyveler vardır, istediğin imtihandan geç bir cacık olmaz :D
Güç göremedik ortalıkta. Kasmadan vurup dünyayı sarsarsa tamam derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 16)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık