Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada 1019. sayıda da Law tayfası Luffy öldü sanıyor. Hiç hayat emaresi yok gibi düşünüyorlar ama onlar tartışırken birden Luffy et diye bağırıyor. Bütün arcı baştan okutacak zalim Oda :(
Tamam tamam Luffy ölmedi, tamam artık geçti gitti, ölmedi ölmedi.

Adam 20 sayfadır kendi kendine Luffy'nin durumlarını atıyor şu arkadaşa yardım edin durumu hiç iyi değil :ühü:

İşin doğrusu uzun bir süredir kimseye şiir yazmamıştım.Ancak Luffy için bu bölüm bir istisna yapıp bir şiir yazayım dedim.

Kim derdi ki gülüşünle biz okuyanlarına neşe katacağını,
Kim derdi ki gülüşünle içimizi ısıtıp,bu sayıda eridiğin gibi bizi de eriteceğini,
Kİm derdi ki gülüşünle seni sevenlerin tüm umudunu yeşertip,Kaido'yu avlayacağını,
Kim derdi ki gülüşünle Zoro'cuları çatlatıp,Luffy'cileri sevinçten ağlatacağını,

Kim derdi ki gülüşünle hepimizi duygulandırıp,evde deli danalar gibi mutluluktan bağırtacağını,
Kim derdi ki gülüşünle Oda'ya olan sevgimizi artıracağını,
Kim derdi ki gülüşünle 4 yıllık arcın sonunu getirtip,yeni mecaralara çıkacağımızı,
Kim derdi ki gülüşünle kurgusal bir karaktere anlam yükleyeceğimizi..

İşte bütün bunların hepsi senin sayende Luffy-Sama.Sağ ol,var ol!

Hikaye anlatımı ortada ya, Oda'yı da az buçuk tanıyoruz Luffy vs Kaido bitti yazmışsa, bu kadar çok paralel sahne eklemişse olacak olan belli. Çift kişilikli bir şeyler olur belki Luffy olur ama Joy boy da olur.
İki seçenek var ya Aang gibi olacak ya Yugi gibi olacak.
Bence Joy Boy meyvenin ruhu.Bu yüzden yiyenler Joy Boy diye anılıyor.Luffy’nin ateş çıkarması esnek olması elektrik muhabbeti bunlar parça parça.Luffy çocuk yaşta yediği için lastik sanıldı ama aslında meyvesi nika tüm elementleri kullanabilir olacak.

Bir anlığına mı öldü yoksa bu zamana kadar ki Luffy'ye elveda mı ediyoruz. İki türlü de bu belirsizlik yüzünden aşırı duygusal bir bölüm olacak, şimdiden içim bir hoş oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık