Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Var. Tüm gülüşlerinden benzeyeni al kafa kısmını kes. Nesi farklı anlamadım?
O suratta her gülümseme görünüş olarak zaten benzeyecek. Luffy Gear 4'e son kez giriyorum, kazanmazsam kaybedeceğim falan derken çok ciddi saldırılar aldı ve aniden gülümseyerek kalkıyor. Kaido çoktan çatıyı terk etmiş ve aşağıda onun dostlarına saldırmaya başlamışken Luffy'nin yukarda gülümsemesi çok anormal değil mi? Farklı bir durum olduğu kesin. En en en basitinden uyanışa sevindi ve ona gülümsedi diyebiliriz ama böyle olmadığına da eminim. Luffy'nin onu farklı yapan yanları vardı, her şeyin sesini işitmesi gibi. bir şeyler döndüğü belli. Ama arkadaşların bahsettiği gibi karakter değişimi görmeyeceğimize de eminim. Mangaka özellikle böyle bir Luffy yazmak istediğini çok kez söyledi ve bu kadar uğraşmışken kendi emeğini çöp etmez. Bir de bu uyanış Gorousei'yi tutuşturan ve acilen Luffy'nin öldürülmesi emrini verdirten olay büyük ihtimalle. Luffy bambaşka bir seviyede uyandığı için daha da açılan farka tahammül edemedikleri için her türlü bir şeyleri bahane edecekler.

Şu resim daha iyi anlatır sanırım .Burada Katakurinin yaptığının mochi ile alakası yok tamamen uyanışla alakası var.Bu hareket aynı Dofun evleri tele çevirmesi ile aynı mantık

Uyanış ile diğer nesneler dönüşüyor. Tamam. Buna itiraz etmiyoruz. E Katakuri'nin mochisi akışkan olabildiği için de dönüşüm sırasında akıyor. Nasıl tüm uyanışlar ile bu konuyu bağladın hatta neyi kast ettin tipik uyanış durumu diye onu bile anlamadım.

Evet eşit gidiyordu ? Bayılabilirdi neden bayılmasın ? Dövüş zaten zirvesine ve sonuna doğru gidiyordu ama Luffy'e hamle yapma fırsatı verilmedi.Yani eşitliği CP0 ajanı bozmuş oluyor zaten Kaido'da adil bir dövüş kazandığını düşünmüyor olacak ki o surat ifadesini gösteriyor.Bir de bölümün başlığı var tabii.
Bayılmak normal bir şey yav dövüşürken ? :D Hamle yapsa da değişen bir şey olmuyordu. Ki bir de o hamleyi direk yiyecek de bayılıcak Kaido o iş zor. Adil olarak kazandığını düşünmüyor çünkü araya biri girdi ama girmese de düşüp bayılıcaktı karşısındaki yine yenilmiş olucaktı Luffy bir saldırı fazladan yapıcaktı Kaido değişen pek bir olmayacaktı.

Kankam bu Katakuri'nin meyvesinde akışkan özellikler olduğu için dalgalanan mochi. Genel uyanışlar bir alakası yok. Spoiler metninde de Luffy'nin eridiği belirtilmiş zaten. Ben,Luffy yerde yatarken erime havaya doğru mu oluyor diye sordum.
Tekrar söylüyorum erime falan yok bro...Luffy yerde sırt üstü yatıyor zaten ...Uyanış neydi ? Meyve sadece bedeni değiştirmiyor etrafındakileri de etkiliyor. Yani artık şu tekniği rahatça yapacak Luffy

Kaido beklemeden, dinlenmeden savaşmaya inmiş. Gönüllerin korsanlar kralı oldu. Bu kadar hakeden başka karakter görmedim.
Hoşuma giden mevzulardan biri de bu. Luffy'nin sürekli bayılması bayık bir senaryo ama Kaido'nun nasıl bir canavar olduğunu göstermiş oldu. Big Mom gibi değil.

Bayılmak normal bir şey yav dövüşürken ? :D Hamle yapsa da değişen bir şey olmuyordu. Ki bir de o hamleyi direk yiyecek de bayılıcak Kaido o iş zor. Adil olarak kazandığını düşünmüyor çünkü araya biri girdi ama girmese de düşüp bayılıcaktı karşısındaki yine yenilmiş olucaktı Luffy bir saldırı fazladan yapıcaktı Kaido değişen pek bir olmayacaktı.
Yeni tekniğinin yıkım gücünü bilmiyoruz.Bende o yüzden tahmin üzerinden gidiyorum.Araya biri girmese yine sonucun böyle olacağının garantisi yok.Oraya kadar eşit dövüşebilen adam aynı şekilde rakibini de indirebilir.

Tekrar söylüyorum erime falan yok bro...Luffy yerde sırt üstü yatıyor zaten ...Uyanış neydi ? Meyve sadece bedeni değiştirmiyor etrafındakileri de etkiliyor. Yani artık şu tekniği rahatça yapacak Luffy

Güzel kardeşim, bi gidip resime açıklamaya falan bakar mısın. Ben uydurmuşum gibi erime yok diyorsun.
Bu teknikden kastın ne? Katakuri'nin akışkan mochisi ile bu durumun ne alakası var? Tüm uyanışlarda bu durum varsa Doflamingo'nun uyanışından da gösterebilir misin? Kast ettiğin hasırşapkanın lastiği dönüşmesiyse yüzüne akan şeyin o olduğunu nasıl anladın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık