Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ya klasik pell,orochi vb. Karakterlerin ki gibi bir muhabbet işte kaido öldüğünü söylüyor diye herkes yine başlamış luffy öldü joyboy dirildi diye :hhh:
Ufak bir fark daha var. Momo ve Law Luffy'nin sesinin izinin kaybolduğunu söyledi ve Corazonun öldüğünde yazılan efekt Luffy de de var.

Tabi ölmeme ihtimali daha yüksek ama farklı bir işleyişe de açık kapı bıraktı.

Ufak bir fark daha var. Momo ve Law Luffy'nin sesinin izinin kaybolduğunu söyledi ve Corazonun öldüğünde yazılan efekt Luffy de de var.

Tabi ölmeme ihtimali daha yüksek ama farklı bir işleyişe de açık kapı bıraktı.
Bilinçin kapanması ile haki veya ses kayboluyor bunu daha öncede gördük tek fark luffy daha önceden baygınken konuşuyordu ama bu sefer konuşmadı.

Çok güzel bir bölümdü ancak serinin gidişatı itibariyle de endişe verici bir bölümdü. Şimdi ihtimale göre Luffy'nin uyanış açmasıyla ilgili; Seride meyvenin uyanış aşamalarıyla ilgili bir standart veya ölüm kıyısında olma gibi bir durum sanırım benim hatırladığım kadarıyla yok yani Bilinci veya varlığı hissedilemeyen birinin bu vaziyette nasıl meyvesini uyandırabilir? Dahası bu erime mevzusu uyanış ile ilgili değilse neyin tetiklenmesi sonucu bu olay meydana geldi? İki hafta düşün dur şimdi..
Şimdi adamın biri taa bilmem kaç yıl önce Luffy ölecek vesaire demişti sızıntıydı, o neler yazmıştı nerede bulabiliriz acaba.
Not:Sitede konusu bile vardı.
Yanlış değilse bu olması lazım https://www.korsanfan.com/konu/one-piece-1000-spoiler.6257/

Çok güzel bir bölümdü ancak serinin gidişatı itibariyle de endişe verici bir bölümdü. Şimdi ihtimale göre Luffy'nin uyanış açmasıyla ilgili; Seride meyvenin uyanış aşamalarıyla ilgili bir standart veya ölüm kıyısında olma gibi bir durum sanırım benim hatırladığım kadarıyla yok yani Bilinci veya varlığı hissedilemeyen birinin bu vaziyette nasıl meyvesini uyandırabilir? Dahası bu erime mevzusu uyanış ile ilgili değilse neyin tetiklenmesi sonucu bu olay meydana geldi? İki hafta düşün dur şimdi..

Yanlış değilse bu olması lazım https://www.korsanfan.com/konu/one-piece-1000-spoiler.6257/
Yok bu değilde onda öldükten sonra savaşmaya devam edecek yazıyordu.

Ya klasik pell,orochi vb. Karakterlerin ki gibi bir muhabbet işte kaido öldüğünü söylüyor diye herkes yine başlamış luffy öldü joyboy dirildi diye :hhh:
Herkes diyor diye demedim ya.

Kaido ilk bayılttığında, baygınken haki kullandığında ve adadan düşerken gözlerini karalamamış Oda. Oralarda baygın yani. Ama bu bölüm 3. Sayfada gözlerine çizgi, son kısımda da gözlerini kapkara çizmiş. Farklı yani.

Luffy - joyboy olayının cavendish - hakuba gibi işleneceğini düşünüyorum. Joyboy ortaya çıkacak, kaido ile dövüşecek, kaidoyu yenecek ya da dövüşün sonlarında luffy tekrar benliğini kazanacak, kaidoyu yenecek şeklinde olaylar ilerleyecektir. İlerde de yine böyle ölüm döşeğindeyken tekrar uyanır ya da uyandırmayı (bilinçli şekilde kullanmayı) öğrenebilir. Ancak sondaki gülüş hiç luffy gülüşü değildi. Şu anda kesinlikle luffynin bedenini luffy yönetmiyor.

Herkes diyor diye demedim ya.

Kaido ilk bayılttığında, baygınken haki kullandığında ve adadan düşerken gözlerini karalamamış Oda. Oralarda baygın yani. Ama bu bölüm 3. Sayfada gözlerine çizgi, son kısımda da gözlerini kapkara çizmiş. Farklı yani.
Bu sefer gerçekten diğer durumlardan çok farklıydı aldığı darbeye tamamen savunmasız yakalandı, öldüğünü sanmıyorum dediğim gibi ama oradaki olayın luffynin aldığı hasarın ciddiyetini göstermek için yapıldığını düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık