Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ana karakteri taşıyan bir bakıyormuşuz aslında şapkaymış. :dd.d

Burada da Law düşünceli bakıyor şapkaya. Roger idi Shanks idi dev hasır şapka idi.... Elden ele dolanan bir şapka. Bir yerde onunda hikayesi patlar, bakalım. :dd.d
Şuradaki Law'ın çizimine bakıyorum da, alnındaki çizgiler pür dikkat odaklandığını gösteriyor. Ya da sanki bir şeyin farkına varmış ve donup kalmış.

Bu bölümle birlikte bir kere daha kanaatim güçlendi. Oda bütün hikayeyi şu üç kavram üzerinde işliyor. Macera, yoldaşlık ve özgürlük. Her şeyin sonu bu üçüne çıkıyor. Her hikaye yeni bir macerayla başlıyor, büyük bir yoldaşlık hikayesi okuyoruz, mutlu son ise özgürlükle bitiyor. Gerisi çatara patara.

Yonkou üstü güç bu seri için kötü yazarlıktır.
Yonkou biraz da oluşum değil mi? Tamam merkezde güçlü biri var. Ama onun altında çok güçlü 3 4 isim onın altında yine güçlü 8 10 isim ve bir sürü adam lazım. Yani yonkou kaptanları hepsi birbirine denk olmayabilir. Teach deprem meyvesini aldıktan sonra Marco'yu yenicel güce ulaşabilir. Diğer yonkou kaptanlarıyla başa baş dövüşebilir. Ama tayfası olmasaydı kendine bir bölge edinemezdi. Her yonkou bir değil ve yonkoulardan güçlü biri veya birileri olabilir.

Luffy ölse kendisini takip eden büyük filosuna (oğullarına) verdiği Vivre Card da yok olmalıydı. Her şey Luffy'nin ölmediğinin lehine gibi. (Büyük savaşta Luffy'i takip etsinler diye verdiği Vivre Cardı yok olacaksa baştan verdirmezdi Oda)

Luffy brazilya'li olarak söylendi. Şimdi bu eleman uyanisla Tekken de ki Eddy gibi kalkarsa tasarım olarak da saç olarak da şaşırmam...
Kauçuk - Lateks de Brezilya ile bağlantılı, ana vatanı Brezilya olan ağaçlarda yetişiyor ve kauçuktan yapılan eşyalar genellikle Lastik olarak adlandırılıyor.

Bu bölümde ne görürüz bilmiyorum

Ama Oda şu lafın hakkını verdi

" Derler ki teke tek olursa Kaidou alır"
O söze rakibi kim olursa olsun her savaşta katılırdım ama söz 1043'e kadar geçerliymiş benim için.

One Piece... Luffy'nin şapkayı takmaya layık bir korsan olması demek şapkayla bir bütün olması demek. Şu anda da şapka onu ve iradesini test etti. Bu yüzden bir bütün oldular.

Bölüm 1044: Uyanış

- Bölüm Onigashima'nın sağ boynuz kubbesi altında başlar. Franky, Zoro'yu kurtarmıştır, Zoro uyanır.

- Zoro'yla ilgili bir flashback var. Shinigami, Zoro'ya artık vaktinin bittiğini söyler. Zoro, "o adamı yenmeden ölüm bile beni öldüremez." Mihawk'ın yüzünü görüyoruz.

- Shinigami, Zoro'ya saldırır ve onu yaralar. Halen nasıl hayatta kaldığına şaşırır.

- Momonosuke sırtında Yamato'yla, Kaido'nun karşısına dikilir.

- Kaido, Momo'yu öldürerek Samurayların ve korsanların direncini kırmayı amaçlıyor.

-Momonosuke, çatıdan Luffy'nin kalp atışlarını hisseder ama Luffy çok farklı hissettirmektedir.

Kaido'da çatıda güçlü birinin varlığını hisseder.

Momo, Zuneisha'nın sözlerini hatırlar.

Kaido, Momonosuke'ye Borou Breath saldırısıyla saldırır. Momonosuke sıyrılır. Kaido, Momonosuke'yi ısırır.

Yamato, Kaido'ya hibrid halde saldırır. Nami, Kaido'ya, Zeus ile büyük bir yıldırım indirir. Kaido daha da sinirlenmiştir.

Yeni bilgiler gelince eklenecektir.

Haftaya ara yok...

Son düzenleme:
Bölüm 1044: Uyanış

- Bölüm Onigashima'nın sağ boynuz kubbesi altında başlar. Franky, Zoro'yu kurtarmıştır, Zoro uyanır.

- Zoro'yla ilgili bir flashback var. Shinigami, Zoro'ya artık vaktinin bittiğini söyler. Zoro, "o adamı yenmeden ölüm bile beni öldüremez." Mihawk'ın yüzünü görüyoruz.

- Shinigami, Zoro'ya saldırır ve onu yaralar. Halen nasıl hayatta kaldığına şaşırır.

- Momonosuke sırtında Yamato'yla, Kaido'nun karşısına dikilir.

- Kaido, Momo'yu öldürerek Samurayların ve korsanların direncini kırmayı amaçlıyor.

-Momonosuke, çatıdan Luffy'nin kalp atışlarını hisseder ama Luffy çok farklı hissettirmektedir.

Kaido'da çatıda güçlü birinin varlığını hisseder.

Momo, Zuneisha'nın sözlerini hatırlar.

Kaido, Momonosuke'ye Borou Breath saldırısıyla saldırır. Momonosuke sıyrılır. Kaido, Momonosuke'yi ısırır.

Yamato, Kaido'ya hibrid halde saldırır. Nami, Kaido'ya, Zeus ile büyük bir yıldırım indirir. Kaido daha da sinirlenmiştir.

Haftaya ara yok...
Doğru olmasını istediğim bir spo olmuş teşekkürler :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık