Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1043: Birlikte Ölelim

Bölüm hakkında ne düşünüyorsunuz?

• İyi

Kullanılan: 299 79.3%
  • Orta

Kullanılan: 39 10.3%
  • Kötü

Kullanılan: 39 10.3%

• Kullanılan toplam oy
    377
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marineford'da Şapka şansın eline geçmişti. Belki de şapkanın gücünü kullanabildiğini bilen Sengoku vb. büyük isimler bu yüzden devam etmedi.

Ana karakteri taşıyan bir bakıyormuşuz aslında şapkaymış. :dd.d

Burada da Law düşünceli bakıyor şapkaya. Roger idi Shanks idi dev hasır şapka idi.... Elden ele dolanan bir şapka. Bir yerde onunda hikayesi patlar, bakalım. :dd.d

Ana karakteri taşıyan bir bakıyormuşuz aslında şapkaymış. :dd.d

Burada da Law düşünceli bakıyor şapkaya. Roger idi Shanks idi dev hasır şapka idi.... Elden ele dolanan bir şapka. Bir yerde onunda hikayesi patlar, bakalım. :dd.d
Önümüzdeki bölüm backstorylere falan kaymazsak şapkanın sırrı wano'da ortaya çıkmalı bence.

Daha önce bahsedildi mi bilmiyorum, Youtube'da bir videoda denk geldim, orada Çin Mitolojisindeki Sun Wukong acaba Luffy olabilir mi diye bahsediliyordu, bayağı benzerlikler var.

1- Raftel -> Laugh Tale gibi Sun God (Sun Wukong) isminin okunuşuna benziyor
2- Wikipedia daki bilgiye göre Maymun Kral (Sun Wukong) farklı hayvan ve cisimlere dönüşebilir.
3- Yine Wikipedia'ya göre "Saçının her teli kendisinin bir kopyasına, çeşitli silahlara, hayvanlara veya eşyalara dönüşebilir. ". (Son bölümde Luffy'nin dönüşmeye başlayan ilk kısmı saçları)
ve daha birçok benzerlik..

Yonkou seviyesi aşılacaktır zaten, Gorosei, Imu, Karasakal, Dragon bunlar yonkou üstü seviyelerde olacaktır, Luffy'nin Kaido'yu yenmesi başlangıç olacak
zaten dört kere tek yedi yanılmıyorsam yeterince hırpalandı,düştü,öldü. Kaidonun ölmesi beni rahatsız etmez o yüzden çünkü başta dediğim durumlar oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık