Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öncelikle bu ikilinin savaşının herhangi bir şekilde bölünmesi çok geri zekalıca bir hamle. Kurgusal fantazi deniyor gene Oda.

Yalnız bu bir yandan şu demek. Tam güç saldıran Kaido'nun gücü Luffy'nin fişini çekmeye yetmiyor ekstra bir katkı almadıkça. Şuradan düşmesi Luffy'e çok eksi yazmaz ama devam eder de Kaido'nun içinden geçerse direkt Kaido"nun unvanı Luffy'e devretsinler. Anasının ak sütü gibi helaldir o saatten sonra.

Kaido tam bir kolpasin keşke iki dakika delikanli olabilsen de şu gücün kudretin ederi olsa gözümüzde.
Aynen, adam WG'e özel talimat verdi, Luffy beni sopalayacak, köşeden bir ajan gönder de dikkatini dağıtsın, böyle yenemiyorum dedi :(

Nedir bu "delikanlılık" muhabbeti ya. Adam ark başından beri bütün adayla kavga etti, bir kere çıkıp "delikanlı olun, 1v1 gelin" dedi mi? Kaldı ki burada plan programlı bir iş yok, Oden mevzusunda olduğu gibi Kaido'nun bilgisi dahilinde olmayan bir mevzuda, arka plandan bir karakter dahil oluyor dövüşe, sanki Kaido'nun planıymış gibi "hocam hile yapmasana yauv" muhabbeti ne iş?

Öncelikle bu ikilinin savaşının herhangi bir şekilde bölünmesi çok geri zekalıca bir hamle. Kurgusal fantazi deniyor gene Oda.

Yalnız bu bir yandan şu demek. Tam güç saldıran Kaido'nun gücü Luffy'nin fişini çekmeye yetmiyor ekstra bir katkı almadıkça. Şuradan düşmesi Luffy'e çok eksi yazmaz ama devam eder de Kaido'nun içinden geçerse direkt Kaido"nun unvanı Luffy'e devretsinler. Anasının ak sütü gibi helaldir o saatten sonra.

Kaido tam bir kolpasin keşke iki dakika delikanli olabilsen de şu gücün kudretin ederi olsa gözümüzde.
Kurgusal fantazi olmasaydı Kaido tek attığı zaman kafasını ezip öldürürdü zaten Luffyi . Aynı şekil Big Mom arkasına dönüp gittiği için dövüşü kaybetti çokta takılmamak lazım.

X-Drake de bunun peşine çatıya gelir. Geleceğim bekleyin beni...

sODA tarihi tekerrür mü ettirmeye çalışıyor napıyor vallahi artık aklım sırrım almıyor. Bu Arc Linlin kalkacak ama demedi demeyin bak...

Bu adamın kesin sorunları var. Normal bir mangaka her senaryo yazmak istediğinde ana karakteri indirmez yav. Orada luffy nin varlığı sıkıntı doğuracak diye indirtiyor sonra da bir şekilde kalkar diyor. Sanki bu seriyi okuyan kimse yok kendi kendine konuşuyor herif de bakarız bi çaresine diyor. Büyük ihtimalle bu cp0 sabonun öldüğünü falan söyleyecek luffy de duymamış olacak oh mis.

Bu kaido luffyi kurtarmak için kendini feda eder öyle düşer demedi demeyin. Adam hala odeni yenişini unutamamış luffye dikkati dagılınca vurduğu için vicdan yapıyor. Ama şu saatten sonra ne yaparsan yap katakurinin yaptıgı efsane hareketin (kardeşi gizlice luffyi yaralayınca onları indirip luffyden özür dileyip kendini yaralaması olayı) yanına yaklaşamazsın kaido :)

Aynen, adam WG'e özel talimat verdi, Luffy beni sopalayacak, köşeden bir ajan gönder de dikkatini dağıtsın, böyle yenemiyorum dedi :(

Nedir bu "delikanlılık" muhabbeti ya. Adam ark başından beri bütün adayla kavga etti, bir kere çıkıp "delikanlı olun, 1v1 gelin" dedi mi? Kaldı ki burada plan programlı bir iş yok, Oden mevzusunda olduğu gibi Kaido'nun bilgisi dahilinde olmayan bir mevzuda, arka plandan bir karakter dahil oluyor dövüşe, sanki Kaido'nun planıymış gibi "hocam hile yapmasana yauv" muhabbeti ne iş?
Önce Oden'e fırsattan istifade vuruyor sonra ağlıyor. Luffy'e fırsattan istifade vuruyor sonra ağlıyor. Çok delikanlı adammış gibi yalandan tribe girmesine saydırıyorum ben. Aynı şeyleri Oden'in fişini çektiğinde de yazdım.
Kurgusal fantazi olmasaydı Kaido tek attığı zaman kafasını ezip öldürürdü zaten Luffyi . Aynı şekil Big Mom arkasına dönüp gittiği için dövüşü kaybetti çokta takılmamak lazım.
Kurgusal fantazi kısmı Oda'nın daha önce çizdiği bir sahnenin aynısını sırf dramatik olsun diye tekrardan çizmesi.

Luffy bir şekilde geri kalkacaktır ama bu senaryo çok kötü arkadaş. Şu cp0 elemanı dikkatini dağıtacağına şerefiyle tek yese daha iyiydi. Her şeyi geçtim herif geleceği görme olayını daha doğru düzgün kullanamadı.

Bundan sonrasında Cp0 ajanı aslında engellemeye çalıştığı şeye sebep olmuş bile olabilir. Luffy sinirli bir şekilde kalkar ve uyanış kullanır umarım. Luffy kalkana kadar Kaido, Cp0 elemanını komaya sokmazsa ayıp eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık