Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Uyurken biri başımda dikilse bile uyanan biriyim, aynı anda pek çok şeyi de yapabilirim. Bir örnek vermek gerekirse LoL oynarken kitap okuyabilir, mesajlaşabilir ve yemek yiyebilirim. Ancak bazen öyle bir odaklanırım ki enseme şaplak attığınızı bile fark etmeyebilirim.

Luffy rakibine öyle odaklanmış ki uçan sineği fark edememiş işte...

Bugün de Luffy savunduk be.

Enma güç veriyor lan neyin kafasını yaşıyorsun kızıl kargaşam? :D Aynı şey mi?
Kaldı ki saçma bulduğumu söylüyorum zaten, nasıl bir şartlanmışlık bu yiğidim? :oops:
Lütfünün bir kere dikkati dağıldı yedi tekini, Zoro Enma sayesinde kazandı dediğiniz dövüşte enma yüzünden 3 kere dikkat mikkat kalmadı adamda. Rakibi bile kılıcı sahibini dövüyor dedi. O yüzden o işi geçecek lütfü fanları hiç o tarafa yanlamayın yani, ben şimdiden söyleyeyim de :ehe:

Ulan cidden bu seriyi okuyupta luffynin tekrardan aynı duruma düşmeyeceğini düşünen var mı ?
Belli işte ya kaido ağlarken kalkacak yada bir kere daha bayılıp öyle kalkacak...

Uyurken biri başımda dikilse bile uyanan biriyim, aynı anda pek çok şeyi de yapabilirim. Bir örnek vermek gerekirse LoL oynarken kitap okuyabilir, mesajlaşabilir ve yemek yiyebilirim. Ancak bazen öyle bir odaklanırım ki enseme şaplak attığınızı bile fark etmeyebilirim.

Luffy rakibine öyle odaklanmış ki uçan sineği fark edememiş işte...

Bugün de Luffy savunduk be.
Senin hakin felan mı var , adam denizdeki kuş kafalı balığın sesini bile duyuyor sen diyorsun ben lol atarken yemek yiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık