Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce Oden'e fırsattan istifade vuruyor sonra ağlıyor. Luffy'e fırsattan istifade vuruyor sonra ağlıyor. Çok delikanlı adammış gibi yalandan tribe girmesine saydırıyorum ben. Aynı şeyleri Oden'in fişini çektiğinde de yazdım.

Kurgusal fantazi kısmı Oda'nın daha önce çizdiği bir sahnenin aynısını sırf dramatik olsun diye tekrardan çizmesi.
Fırsattan istifade ne yav? Katakuri'de yaşanan muhabbet işte. Biri ansızın dövüşe katılıyor, rakip(Luffy veya Oden) anlık dikkat dağınlıklığı yaşarken dövüş karmaşasında vuruyor. Ne yapacak, biri katıldı, Luffy ona baktı, o an duracak "aga neye bakıyor la bu, bir dakika dur hele" deyip düşüncelere dalacak, sonra dövüşe karışan arkadaşı fark edip paketleyecek ve dövüşe devam mı edecek? Neyin istifadesi bu? Ansızın bir olay gerçekleşiyor, Luffy'nin dikkati dağılıyor. Önünde kocaman Kaido duruyorken dikkati dağılmasaydı? Kaido veya herhangi bir düşman Luffy'nin gönlü olsun diye oturup bekleyecek mi? Belli ki Kaido, Oden mevzusunda olduğu gibi, güçlü bir atak yapmaya hazırlanıyordu, o sırada dikkat dağınıklığı yaşandığını dahi fark etmeden saldırıyı yaptı, sonra da triplere girdi. Velev ki Kaido dediğin gibi düşünsün; bu adam niye daha sonradan şaşırıp üzülüyor, triplere giriyor, kendi adamını şişletiyor? Sence de mantıksız değil mi? Rakibiyle dalga mı geçiyor, "olm cp0 ajanını ben karışması için çağırmıştım, şimdi haberim yokmuş gibi şaşırmış numarası yapayım da çakmasın" mı diyor?

Görüyoruz, adamın karşısına kimler geldi, hepsini tekledi geçti, yeri geldi Kaido'nun da dikkati dağıldı, yeri geldi sağa bakarken soldan saldırı yedi, yeri geldi 3 kere tokatladığı adam, yine karşısına çıktı vs. Bu dövüşte, bu kadar haksızlığa maruz kaldığı halde, bir kere "biraz delikalı olun" çektiğini gördük mü Kaido'nun? Aksine herif gaza geldi, burada da dövüşe biri karıştı diye içerleniyor.

Şuna kurgu diyebiliriz, Oda'nın ayıbı diyebiliriz, Luffy'nin hatası veya WG'nin itliği de diyebiliriz ama, Kaido şeroluk yaptı, bir de üstüne bu yaptığının üzerini ağlayarak kapatıyor diyemeyiz.

Reyizi Kaido ve Cp0 bile birlikte yenemedi diyeceğiz.:D

Luffy oradan sonra fena şeyler yapar.

Bu arada yeni stil herhalde modlar arasında.degisiklokler yaparak savaşmak. Lucci Zoan geçişleri gibi olmuş... Över Kong merak ettim.

Oden de ama araya girdiler diye savunan arkadaşlar şimdi burada hiç bahsetmemiş bile sade algı yaratmışlar.:D

yine mi luffy dezavantajlı dayak yedi.
kata'da da luffy bacağından vurulduğu için mızrağı yemişti. sonra kata eşit olalım diye kendi kendini deşti.
kaido sopayı luffy'e verip, sende vur ödeşelim mi diyecek şimdi.
saçma senaryolara devam.

Reyizi Kaido ve Cp0 bile birlikte yenemedi diyeceğiz.:D

Luffy oradan sonra fena şeyler yapar.

Bu arada yeni stil herhalde modlar arasında.degisiklokler yaparak savaşmak. Lucci Zoan geçişleri gibi olmuş... Över Kong merak ettim.

Oden de ama araya girdiler diye savunan arkadaşlar şimdi burada hiç bahsetmemiş bile sade algı yaratmışlar.:D
Yavaş yavaş eşitleniyor işte. Bilmem kaç kişi versus Kaido'dan başladık, BM ve CP-0 eklemesiylen devam ediyoruz. Oda reyiz adaletsizliği gördü, hep Lütfü'ye mi vereceğiz, biraz da Kaido tarafına oynayalım dedi :hhh:

Diğer bölüm Kaido hıncını Cp0 patronundan çıkartır. Elemanın dediği olur. Dövüşe karıştığı için Kaido buna tek atar. Neyse ki çatıya çıkma cesaretini gösterebildi. Ben Drake'e yedirir falan diye bekledim. :D
Bu CP0 patronu senin profil fotondaki esmer adam mı?

Ne odenmis arkadas yaa. Ustelik Kaido’ya ciddi bir hasarda verememis. Bu Kaido’nun hic mi ölümüne bir dövüşü olmadı başkasıyla. Law vs Dof gibi hardcore yada Luffy vs Katakuri gibi destansi bir dovus olsa anliyacagim Oden 1 kere kesmis bu da teklemis boyle basit bir dovus. 100 bölümdür sıkıldık artık..

Zoro'cular niye bu kadar sevindi ki? Alt tarafı bir tane şiddetli saldırı yedi. Bundan yenildiğini nasıl çıkardınız hemen. Anlık bir sahne var belli ki. Oden ile mücadelesine karışan o yaşlı cadıyı cehenneme göndermişti. Luffy'le olan mücadelesine karışan birine de müsamaha gösterecek değildir. Gerisini Dünya Hükümeti düşünsün. Buradan Kaido kendisine bir ders bile çıkarabilir. Dünya Hükümeti neden Hasır Şapka'yı öldürmek için bu kadar ileri gidiyor diye. Luffy düşmemiştir kısa bir süre içinde geri ayağa kalkacaktır.

Bu arada geçen haftaki saldırım son Gear 4 formum demişti. Bu hafta Boundman açtığına göre söylemek istediği şeyin Gear 4 serisi içindeki son formu olduğunu söylemek istemiş. Adam halen boundman açıp Kaido'ya dalabiliyor.

Ne odenmis arkadas yaa. Ustelik Kaido’ya ciddi bir hasarda verememis. Bu Kaido’nun hic mi ölümüne bir dövüşü olmadı başkasıyla. Law vs Dof gibi hardcore yada Luffy vs Katakuri gibi destansi bir dovus olsa anliyacagim Oden 1 kere kesmis bu da teklemis boyle basit bir dovus. 100 bölümdür sıkıldık artık..
Öyle deme, Oda için bu dövüş, efsaneler efsanesi, destansı bir dövüş. Oda'nın dövüş çizme becerileriyle ancak bu kadarı çıkabiliyor. 100 bölümdür bahsedilmesi de Wano arkının odağında Kozuki hanesi ve Oden'in intikamı gibi mevzular olduğundan kaynaklı. Arada gösterip, bak Lütfü intikam alıyor, diyor kendince Oda Beyfendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık