Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 1042 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahahaha 2v1 felan diyordun daha önceden. Yoksa bu bölüm adamın koluna yapışıp atağını engelleyen CP0 elemanını görmediğin için mi onu da artık göremiyorsun? :D Açmış.:D

Biri omuza yedi bayıldı diğeri kalbinden delindi hala ayakta. Hem de bir savaştan da yeni çıktı.:D
Cp0 üyesi savaştan önce güzel beslenmiştir ondan bayılmadı

İşte tam da mantık olmadığı için bir sürü bahane sunabilirim sana. :/ Kaido o zamanlar defansına güvendiği için k.hakisinin musluğunu açmamıştı diyebilirim mesela. :)
Aynı Kaido daha sonra Zoro Ashura kullanırken saldırıyı almak istemediği halde Zoro'dan daha yavaş kalıyor ve saldırı alıyor. Çok da şeyapmaya gerek yok.

Oden'e olduğunda, Zoro'ya olduğunda hebele hübele yapanlar şimdi böyle yapınca takılıyorsun adamlara :bilmem:
Ben düz orak darbesine bayılmasına giydiriyordum.:D
Oden konusunda ise hakkını yine verdim. Orada olay yine bizim tartıştığımız konusu dayanıklılıktı. Kaido'nun zaten o olay olmasa yenilebileceğini de söylemiştim. Başkası yüzünden atağı yese de olay Kaido'dan aldığını gördüğümüz tek darbeyle yenilmesineydi. Olay orada dayanıklılık konusuydu.

Luffy ise sayısız atak yemiş.:D

Herif kendini kaptırmış, melez modta, öldürme moduna girmiş vaziyette sadece atağına konsantre bir şekilde rakibini biri etkilemiş mi etkilememiş onun bile farkına varamayacak kadar kaptırmış bir şekilde, kafasına oturtuyor balyozu.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık